Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Aydınlatma bir evin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Tüm dekorasyonunuzu ortaya çıkaran aydınlatma tercihleri, uyguladığınız tasarımların güzel ve şık bir görüntü alabilmesi için önemlidir. Başlı başına bir dekorasyon uygulaması olan aydınlatma, seçtiğiniz dekorasyon stiline göre farklılık göstermektedir. Evleri ferah ve konforlu alanlara çevirmekte birebir olan aydınlatma ürünleri, çok farklı renk ve tasarımlarda üretilmektedir.

Dekoratif tavan aydınlatma modelleri, hoş tasarımlara sahip olmanın yanında oldukça işlevsel ürünlerdir. Kullandığınız odaya göre değişik ebatlarda seçilen tavan aydınlatmaları, asma tavanlarla uygulanabildiği gibi şık tasarımlı avizelerle de sağlanabilmektedir. Tavanlarınızı yaşayan bir dünyaya çeviren tavan aydınlatmaları, istediğiniz rengi odanıza vermenizi sağlar. Farklı ışık gücünde ayarlanabilen tavan aydınlatmaları, dekoratif kartonpiyerlerle de desteklenebilmektedir.

Spot ışıklarla süslenebilen tavanlar, modern ve klasik dekorasyon tercihlerinde farklı ürün gruplarıyla oluşturulmaktadır. Kristal taşlar, abajurlu ürünler, cam kullanılmış avize modelleri gibi birçok değişik ürünle tasarlanabilen tavan aydınlatma seçenekleri, odanızın genişliğine ve ışık ihtiyacına göre farklı dizaynlarla karşımıza çıkmaktadır. Avizelerde çiçek motifleri de kullanılırken, zevkinize uygun dekoratif tavan aydınlatmasını seçerek, odanızın dekorasyonunu güzelleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ