Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yazın gelmesi ile birlikte bahçe sahipleri dekorasyon ve yenileme çalışmalarına başladılar , renkli ve dekoratif bir bahçe dekorasyonu için farklı renk ve ebatlarda renkli bahçe minderleri hem eğlenceli hemde dekoratif bir tarz oluşturmak için oldukça ideal tasarımlar. 2015 Dekoratif bahçe minderleri hem görünüm açısından hemde rahat bir tarz için popüler bahçe aksesuarları arasındalar , canlı renk ve desenleri ile bahçelere hareket ve canlılık kazandıran 2015 dekoratif bahçe minderleri  modellerinden oluşan güzel bir galeri hazırladık sizler için.

Özellikle son dönemde en fazla ilgi gören tasarımlar katlanabilir bahçe minderleri ,  konforuna düşkün olanlar için yeni tasarıma sahip katlanabilir bahçe minder modelleri değişik renk ve ebatları ile oldukça ideal bir aksesuar. Rahatça uzanabileceğiniz ve dinlenebileceğiniz bahçe minderleri yazın en trend canlı renk seçenekleri ile satışa sunulmuş durumda.

Açıldığında yatak olan bahçe minderleri kolay kullanımı ve tekrar kapatıldığında yerden sağladığı tasarruf ile oldukça dekoratif ve bahçe için son derece gerekli bir aksesuar diyebiliriz. Merak edenler için ortalama ebatları ise , bahçe minderini puf olarak tercih ederseniz 80 x 63 x 30 , yatak olarak kullanmak istediğinizde ise 189 x 79 x 10 ölçülerine sahipler.

Mavi , yeşil , kırmızı , sarı ve pembe gibi bir çok dikkat çekici renge sahip olan dekoratif bahçe minder modelleri ve fiyatları detaylı  olarak galerimizde listelenmiştir. Beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz dekoratif bahçe minderleri için bize ulaşabilirsiniz .

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ