Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Genel olarak evde cam mobilya seçmek zordur. Bir yandan da, cam (şeffaf tür) bu tür bir konsol modelleri, ev dekorasyonu için daha kolay uyum sağlar ve evi derli toplu tutmak için dekoratif bir parça verir. Öte yandan, bir cam konsol modelleri her tek tarzı olan ev ile birlikte iyi görünmüyor yani her eve yakışmayabilir. Bu da kişisel tercih meselesidir. Bizim seçtiğiniz dekoratif konsol modelleri, modern tasarımları ile dikkat çekiyor ve onların şekilleri, sadeli ve çok yönlülük ile öne çıkıyor.

Cam konsol çeşitleri

Güzel ve şık  panellerden yapılmış sağlam bir merkezi çekmecesi olan konsollar da vardır. Destek bacakları ve üstü renksiz ve ekstra net temperli camdan imal edilmişlerdir.

Düzensiz bir şekle sahip cam konsol modelleri de 2015 yılında çok trend.  Mermer mevcut bir tabana sahiptir. üst şeffaf camdan yapılmıştır. bazı konsolların boyutu ve şekli, koridorlar değil, aynı zamanda oda ya da yemek yaşam alanlarında kullanılmak üzere üretilmişlerdir.

Dikdörtgen cam konsol modelleri üst ve çeşitli alanlarda çok yönlü ve uygun hale getirir iki ek alt raflardan oluşabilir. Raflar  üstünde şık bir  koleksiyon ve diğer nesneler için görüntüleme yüzeyleri olarak kullanılabilir. Bu tarafından dizayn edilmiş bir çok cam konsol bulabilirsiniz.

Ceviz, mermer ve cam gibi malzemelerin bir arada sunan, konsol modelleri de  asimetrik tasarımı ve herhangi bir ortamda  bir heykel gibi görünüme sahip olabilir.

Basit, temiz çizgiler ile tasarlanan cam konsol modelleri ise ev dekoruna yumuşak, güzel ve genel olarak zarif bir görünüm verir. Bazı siyah ceviz kaplama ve parlak krom kaplı  çok katmanlı ahşaptan yapılmış konsollarda çok popüler. Merkezi elemanı ve odak noktası olmasını sağlaması için üst taban camdan yapılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ