Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev dekorasyonlarının vazgeçilmez odası salonlardır.  Salonlarımız ailecek ve misafirlerimizle en çok vakit geçirdiğimiz odaların başında yer almaktadır. Salon dekorasyonları bu nedenle önemini artırırken salon dekorasyonunun en önemli eşyası ise salon takımlarıdır. Salon takımları salonların havasının inanılmaz derece de etkileyen ve değiştiren bir özelliğe sahiptir. Bu nedenle salon takımı tercih ederken özenle hareket etmeliyiz. Ülkemizde birçok ünlü mobilya markası vardır. Bunlardan birisi de Bellona’dır. Bellona markası 2017 yılında salonlarda tercih edebileceğimiz tarzda şık ve modern yapıya sahip salon takımları tasarlamıştır.

İlk olarak Bellona’ya ait salon takımı modeli Forest Salon takımıdır. Bildiğiniz üzere salon dekorasyonlarında Chester koltuk tarzı oldukça trend ve modadır. Bu nedenle Forest salon takımında Chester tarzının modernize edilmiş hali vardır. Ayrıca oldukça konforlu bir yapıya sahip olan Forest salon takımının süngeri ve kumaşı az kirlenebilir ve kolay temizlenebilir özelliği sahiptir. Bunun dışında koltuk altlarını daha kolay temizleyebilmek için yüksek ayaklara sahiptir. Bellona’ya ait 2017 yılının salon takımlarından birisi de Angela koltuk takımıdır. Angela salon takımı Avangard tarzının yansıtılmış bir modeldir. Aynı Forest salon takımı oldukça şık ve modern bir tasarıma sahip olan salon takımının farklı renkleri mevcuttur. Salon dekorasyonunuza uygun bir renk seçebilirsiniz. Bunun dışında Angela salon takımı yatak olabilme özelliğine sahiptir. Misafirlerinizi bu rahat ve konforlu yatak olabilme salon takımlarınızda rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. 2017 yılında Bellona’nın ve ülkenin en çok tercih ettiği ve resmen gözdesi  haline gelen salon takımı Lisbon salon takımıdır. Bu salon takımı iki adet üçlü koltuk, iki adet ise berjerden oluşmaktadır. Lisbon salon takımında altın varaklı boya uygulaması ve çeşitli kısımlarda ahşap klapalara yer verilmiştir. Lüks ve şatafatlı görünümü ile gözleri üzerine çeken Lisbon salon takımında  35 DNS relax sünger kullanılmıştır.

Şimdi gelin 2017 yılının Bellona’ya ait birbirinden şık ve modern tasarımına sahip salon takımı modellerini fotoğraf galerimize tıklayarak daha detaylı bir şekilde görelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ