Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Eviniz için doğru aydınlatma sarkıt seçimine gelince , seçenekler arasında gerçekten sonsuz çeşitler vardır. Son birkaç yıldır piyasada sarkıt avize lambalar ile ilgili çok fazla bir dalgalanma gördük, ve bunların her biri bir sonraki gibi çekici görünüyor! Aydınlatma parlaklık vermesine rağmen, hızla evin ‘Modern simgesi’, olarak da popülerlik  kazanmaya başladı. Zamansız dekoratif sarkıt tasarımları sayesinde evinizi daha modern gösteren bir çok seçenek vardır. Bugün biz hızla trend olan 2015’in trend sarkıt aydınlatma modellerine bir göz atalım.

Sizin evinize geometrik, dekoratif ve  zarif bir dokunuş ekleyecek duvar aydınlatma armatürleri bugün herhangi bir odanın havasını dönüştürmek için süslüyor. Dekoratif sarkıtlar evinizin mevcut stilini ve temasını tamamlarken, bu lambalar her şeyi daha  benzersiz ve olağanüstü gösteriyor.

Rüya Gibi Siyah Dekoratif Sarkıtlar 

Onlar Rastgele seçilmiş siyah sarkıt lambalar değil,  muhteşem bu yuvarlak sarkıt  Işıkları hızla hem küresel tasarımcılar hemde ev sahipler  arasında bir favori haline gelmektedir. Uzaktan bakışta ‘mükemmel bir küre’ hareketli görünecek şekilde tasarlanan bu zarif sarkıt kendi eşsiz formu ve karmaşık yapısı ile dikkat çekiyor. Bu sarkıtlar büyük bir revizyon olmadan odada bir anlık odak noktası oluşturmak  isteyenler içindir.

Yeterince çekici Simetri!

Evinize güzel bir Sarkıt lamba eklemek kolaylıkla  yıldızlarla dolu bir gece cazibesini getirmek gibi görünebilir. Küçük LED ışıkları ile bu mükemmel küre tasarımı aydınlatma, dünyayı dönüştüren matematiksel bir ustalık işidir. bu küre şeklinde dekoratif sarkıt lambalar trend olması biraz zaman aldı, ama yakında dünya çapında tasarımcılar güzellik, simetri ve orijinal göz kamaştırıcı cazibesini eşleştirmek için yeni tasarımlar oluşturuyor. Form ve bozulmamış ihtişamı  bu lambaları tanımlamak ve kürenin ötesinde seçenekler sunuyor.

Ayrıca Bakınız; Retro lambalar 2015

Verimli ve çok yönlü

Doğal dalları taklit eden şeklinde  görünen,  bir yemek masası üzerindeki bu rustik görünümlü avize çok trend oluyor. Eğer benzer bir dal şeklinde avize ile evinize bu kış estetik vermek isterseniz evmanya gibi online alışveriş sitelerine bakabilirsiniz. Çağdaş estetik ve rustik güzellikte bir dokunuş için sizde bu aydınlatmaları tercih edebilirsiniz. Bir metal tel çerçeve ve ultra-ince süspansiyon telden yapılmış, yaprakları çeşitli konfigürasyonları  elde etmek için kolayca döndürülebilir. LED ışıklarıenerji tasarrufu  ekler ve kelimenin her anlamıyla çok şık bir avize…

Dekoratif ve modern sarkıt aydınlatma modellerinin devamı için galerimizi yakından inceleyin …

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ