Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Dekorasyonda En Çok Sevilen Modeller

İnsanlar ufak tefek şeylerle bile öyle güzel tasarımlar ortaya çıkarıyorlar ki hayretler içerisinde kalabiliyorsunuz. Evdeki en ufak eşyayı ziyan etmeyen onu değerlendirip yepyeni oluşumlar çıkaran ne çok insan var bilemezsiniz.

Sosyal medya ile birazcık içli dışlıysanız karşınıza çıkacaktır mutlaka. Kullanılmış belki çöpe gitmesi gereken bir parçayı sosyal medyada birbirine danışarak fikir alışverişi yapan kişiler var. Gerek çocukları için dekore ediyorlar gerek kendileri için. Bunun haricinde mağazaları dolaştığınızda da görüyorsunuz ki artık ihtiyaç ötesi birçok eşya var satışa sunulan. Yeni nesil dekorasyonda çizgiyi aşmış hale geldi. Dekorasyonda en çok sevilenler kişilerin zevkine hitap eden süs eşyalarından tutun kullanım eşyasına kadar uzanmakta. Mesela bir kahve fincanı seti. Artık kahveden öte fincanı gözünüzü doyuruyor ve kahvenin hatrı değil fincanın hatrı kalıyor neredeyse insanlarda.

İnsanlar artık kendilerine köşeler oluşturuyor. Oturma köşem, kitap okuma köşem, film izleme köşem vs. Buralar hepsi ayrı kesitler. Hepsi konsepte uygun şekilde dekore edilmiş. Kitap köşesinde dekoratif kitap tutucudan tutun, oturma pufunun rahatlığı, kitaplar ve kitapların minyatür süslemeleri orayı gerçekten çekici kılmış. Film izleme köşesi tamamen filme konsantreli bir alandan ibaret olmuş. Ses sistemleri, binlerce cd ve karanlık bir alan olarak tasarlanmış.

Görüyoruz ki dekorasyonda artık en ileri seviyeye gidilmiş. Binlerce parça ve aksesuar mağaza vitrinlerini doldurmuş bile.Bize ise beğenip almak kalıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ