Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

DEKORASYON YAPARKEN EN ÇOK NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

Bilindiği üzere her işin püf noktaları olduğu gibi dekorasyonunda birçok önemli yerleri vardır. Örnek olarak siz dekorasyonu yapacaksanız, duvarlarımız için o duvara uygun bir duvar kağıdı seçilmedi ise bu evinizin görüntüsünü bozacaktır. Dekorasyon yaparken nelere dikkat edilmeli gibi soru karşımıza çıktığında ise, duvarın boyası ile bağlantılı bir duvar kağıdı kullanmadık gibi bir cevap bize gelebilir. Zira böyle bir şey istemiyorsak asla uyumsuz tavırlara kaçmamalıyız, unutamayalım ki evin duvarının rengini en gözde gösteren o duvarın rengine uyumlu canlı duvar kağıtlarıdır.

Evinizde çiçeklerin oranı ne kadar fazla olursa ev dekorasyonu da bir o kadar doğal ve güzel olur. Dekorasyonda çiçeklerin eksikliği, gün batarken ki o havanın gür renginin yavaş yavaş etkisini karanlığa bırakma olayını getirebilir. Çiçekler evimizin o karanlık ahengini kokularıyla, görüntüleriyle toparlayıcı etkileri vardır.

Modern Dekorasyon ÖnerileriGücünüz ölçüsünde yani maddi durumunuz el verir ise mutfağınızda ki ve banyonuzda ki eşyaları değiştirin fakat eskilerin renklerinden değil daha gür daha canlı renk seçimine özen gösterin. Aksi takdirde dekorasyon yaparken nelere dikkat edilmeli kavramı sizin başınızı yakabilir, arkadaşlarınız o evinizi beğenmemesine sebep olabilir buda size içten içe hüzün ile yansır. Sizin için hazırlamış olduğumuz foto galeri sayfamızdan dekorasyon önerilerine ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan resimlere tıklayarak eviniz için dekorasyon önerilerine ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ