Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yatak odası tasarlamak isteyen birçok kişi farklı arayışlara girmektedir. Yatak odalarına yeni bir hava katmak isteyen ve farklılığı seven kişilerin tercih ettiği country tarzı ideal bir dekorasyondur. Son dönemlerin gözde dekorasyonlarından birisi olan country dekorasyonlar, yöresel evleri ve eskiyi anımsatan bir dekorasyon seçeneği sunmaktadır. Sıcak ve huzurlu olarak tanımlanabilecek country yatak odaları, günün yorgunluğunun atılması için uygun tasarımlar sunmaktadır.

Country tarzı yatak odası, dolu bir görüntü oluşturmasına rağmen sade bir tasarımla oluşturulmaktadır. Bu dekorasyon modeli zıt tarzların birleşiminden oluşmaktadır. Eski köy evlerini anımsatan modeller modern mobilyalarla birleştirildiklerinde çok şık ve müthiş bir uyum elde edilebilir.

Country tarzı genel olarak Fransız, İngiliz ve Amerikan tarzı olarak bilinmektedir. Bu tarzların hepsi birbirinden farklı olmakla birlikte aynı özellikleri barındırmaktadır. Amerikan Country sert hatlara sahip kaba mobilyalardan oluşmaktadır. Bu tarz yatak odalarına nazaran Fransız Country tarzı bize daha yakın bir tarzdır. Fransız Country tarzı yatak odaları kıvrımlı mobilyalar üzerine ince işlenmiş motifler ve açık renklerden oluşmaktadır. Çok uyumlu olan bu mobilyalar yatak odalarına şıklık kazandırmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ