Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Çocuk odası kutu modelleri ile ortalığı kısa sürede toplayabilir hemde dekoratif bir görünüm sağlayabilirsiniz.Erkek ve kız çocuk odaları ile uyumlu seçtiğimiz dekoratif ve renkli çocuk odası kutu modelleri, sandık modelleri ile isterseniz dolap içlerini düzenli bir şekilde dekore edebilir hemde daha düzenli olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Parlak renkleri ile dekoratif kutular çocuk odasını daha şık gösterir.Pastel pembe ve mavi kutu modelleri ile de kız ve erkek olarak da cinsiyete göre seçim yapabilirsiniz.

Çocuk odası kutu ve sandık modelleri 2015, ikea mağazalarının aksesuar kısmında bulabilirsiniz. Ahşap kutu modelleri, hasır kutu modelleri çocuk odalarında en çok tercih edilen depolama yerleri arasında.Hem çocuklarınızın kıyafetlerini hemde elbiselerini bu dekoratif duran kutularda düzene sokabilirsiniz.

Bakınız; İkea Çocuk Odası Dolapları ve Fiyatları 2015

Yine ortalığa saçılmış oyuncaklar içinde dekoratif ve renkli kutular çocuk odalarının daha derli toplu olmasını sağlarken aynı zamanla odayla uygun renklerde seçilip şık ve modern bir görünüm vermektedir.

Aşağıda seçtiğimiz çocuk odası kutu modelleri ile sizde çocuk odalarınız için ilham alabilir, kullanım alanları ve depolama fikirleri sayesinde bir çok stil yakalayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ