Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Çocuk odaları duvar sticker modelleri ile onların hayal dünyalarını daha geliştirebilir, yaratıcı geniş duygulara sürükleyebilirsiniz. 2015 çocuk odası duvar stickerleri ile sizde çocuklarınızı sevindirebilir daha kişisel özgün çocuk odaları dekore edebilirsiniz. Çocuk Mobilyalarının üstüne, hayvanlar alemi ile dolu stickerler ile bir çok farklı boyutta duvarlara yapıştırıp harika tasarımlar yaratabilirsiniz. Rengarenk stickerler çocuk odalarına oldukça geniş bir tema ekliyor.Bir suaygırı, gergedan, şempanze, timsah, aslan, zürafa, fil, zebra gibi bir çok duvar sticker modeli vardır.Bunun yanı sıra yıldızlar, uçaklar, arabalar gibi bir çok daha farklı duvar sticker modeli bulabilirsiniz. Eğer tavana uyacak şekilde ayarlayabilirseniz böylece uyurken bile hayallere dalacakları harika görünümler elde edebilirsiniz. Ayrıca çocuklarınızın sevdiği çizgi film kahramanları sticker modelleride odaları için harika seçimlerdendir.Çocuğunuzun odasına renk katmak daha eğlenceli görünmesini sağlamak için sizde aşağıdaki sticker figürlerinden ilham alabilir çocuğunuzun odasında harikalar yaratabilirsiniz.

Ayrıca bakınız; Desenli Çocuk Odası Duvar Kağıtları 2015

Sticker modellerini çocuğunuzun yattığı kısımlardaki duvarlara isterseniz boş duvarlara rahatlıkla yapıştırabilirsiniz.2015 Çocuk duvar çıkartmaları, bebek odaları içinde rahatlıkla kullanılabilir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Zeki dedi ki:

    Merhaba sitenizdeki duvar kağıtlarını nasıl satın alabiliriz.

    1. pembedekor dedi ki:

      Bunlar örnek modeller Zeki bey. Biz satış yapmıyoruz. Siz hangi modeli beğenmiştiniz, nerede satıldığını bulalım sizin için.

BİR YORUM YAZ