Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Evinizde çocuk banyosu için eksta bir yeriniz varsa ve yeni çocuk banyo tasarımlarından fikir almak isterseniz aşağımızdaki yazımızı ve görsellerimiz den fikir alabilirsiniz.

İniş Yeri olmalı
Çocuklarla Hayat bir sürü iş ve gerekli alan dekorları ile birlikte geliyor. Özellikle banyoları çok önemlidir.Küçük ve hassas bedenleri için, şampuan, sabun, banyo oyuncakları, havlu, ve etajer gibi detaylara dikkat edilmelidir. Uzun tezgah modern çocuk banyosunda banyo anında gerekli sayısız eşyalar için terlik, pijama ve oyuncaklar için gerekli aynı zamanda bir iniş yeri olarak hizmet vermektedir, kurutma içinde bir süre oturmak için uygun bir yer sağlar..

Parlak Renkler olabilir
Bir çocuk banyosu size iyi renk olarak daha parlak renkler seçmenize olanak verir. Neşeli bir banyo alanı olacak enerji sabah yüksek ve günün sonunda herkesin ruhları daha sıcak…

Temiz ve Modern
Temiz, modern çizgilerle bir çocuk banyosu için mükemmel bir görünüm verir, genel dağınıklığı önlemek için özel detaylar ekleyebilirsiniz.

Herkes için Kullanılabilir olabilir
Sıfırdan başlıyorsanız, neden herkes için kendi alanı olan bir lavabo alanı tasarımı olmasın değil mi? Bu çocuk banyosunda, üç küçük ilaç dolapları büyük boy bir lavabo içine monte üzerinden üç musluk olabilir.. Herkes aynı anda hazırlanabilir ve kimse diş fırçasını karıştırmaz.

Ayrıca bakınız; Desenli Çocuk Odası Duvar Kağıtları 2015

Çıkartmalar 
Duvar çıkartmaları bir odaya gösteriş eklemek için harikadır. Bu çocuk banyolarında hayvanlar ile çıkartmalar banyoya tasarım ve eğlence getirir . Onlar kolay uygulanır ve istediğinizde rengi ve şekli değiştirmek kolaydır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ