Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Çatı katları ev dekorasyonunda ayrı bir öneme sahiptir. Her zaman daha ilgi çekici ve güzel gelmiştir, dekorasyon severlere. Ahşap olmaları, şirin ve küçük yapıları onları her zaman daha ön plana almamıza neden olmuştur. Dublex bir eviniz veya çatı katında yaşayan biri iseniz şanslısınız. Yağmuru daha iyi dinleyebilir, geceleri gök yüzünü izleyebilir, tatlı ve şirin bir dekorasyonu kolayca yapabilirsiniz. Çatı katı dekorasyonu bildiğimiz klasik yöntemlerin dışına çıkmamıza, sınırları biraz daha zorlamamıza imkan verir. Size önereceğimiz fikir, dekore ederken modern ve ahşap görünüme sahip olan dekorasyonları kullanmanızdır. Ayrıca çatı katı mobilya önerileri arasında da size önereceğimiz, çatı katları dar ve küçük olduğundan dolayı mobilyalarınızı dikkatli seçmenizdir. Bu alan üzerine esas alınarak çatı katı mobilyaları beğenin.


Çatı katını, çocuk odası mı? Çalışma odası mı? Veya her ne için kullanacaksanız eğer ona göre dizaynı kafanızda oluşturun ve hatta mümkünse bir kağıda dökün her şeyi. Ama merak etmeyin resim galerimizde eminiz sizin de hoşunuza gidecek ilhamlık örneklere rastlayacaksınızdır. Kullanacağınız kısmı kararlaştırdıktan sonra dekorasyonun daha harika görünebilmesi için tavan kısmını cam olmasını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuz gece uyurken, yıldızlara seyrederek uyuması onu mutlu ve huzurlu edecektir. Cam tavan, aynı zaman’da çalışma odalarında veya oturma odalarında da sıkça tercih edilen bir dekorasyon türüdür.

Çatı katı dekorasyonu yatak odası, çocuk odası veya oturma odası için farklı özellikler taşır. Genellikle dar ve küçük olmaları yapacağınız tercihleri doğrudan etkileyen unsurlardır. Bu yüzden yukarıdaki galerimizde bulunan örnekleri iyice inceleyip, daha sonra karar verirseniz daha güzel bir görüntüyü yakalayacağınıza eminiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ