Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Evimizin en önemli bölümlerinden olan mutfağımızda dekorasyon konusunda ufak detaylara önem verdiğimiz zaman daha iyi sonuçlar elde etmemiz de mümkündür. Kullanmış olduğumuz mutfak mobilyalarımız nasıl olursa olsun mutfağımızda yapılacak küçük değişikliklerle daha ferah ve güzel bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

İki Renkli Mutfak Modelleri Bu Yıl Revaçta
Sevdiklerimizle hoş vakitler geçirmek adına sevdiğimiz renklerden oluşan en gözde mutfak modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Artık evlerimizin her odasına ayrı bir önem veriyoruz ve dekore ederken titiz bir şekilde davranıyoruz. Özellikle bayanlar için günümüzün çoğu vaktini mutfağımızda geçiriyoruz. Büyük bir mekâna sahipseniz modern mutfak modelleri şıklığını evimize taşımamız mümkündür. Büyük bir mutfağa sahipseniz mutfak dolaplarının geniş iç yapılarının olması ve kullanışlı ergonomik yanlarının olduğu mutfaklar hepimizin hoşuna da gidecektir. Son zamanlarda tek renk değil de iki farklı rengin bir arada kullanılması mutfak modellerinin çarpıcı detaylarından olmaktadır.

Birkaç Örnek Dekorasyon Fikri

Dekoratif Eşyaları Kullanın
Büyük ve geniş mutfak dekorasyonu dendiği zaman duvar ünitelerinden, çok yönlü mobilyalara kadar mutfak tezgâhlarından dekoratif eşyalara kadar her şeyi arada görmemiz mümkündür. Büyük bir mutfağınız varsa geniş bir mutfak adası yaptırabilirsiniz. Mutfağın olmazsa olmazları arasında yer alan mutfak adaları, mutfağınız ister küçük ister büyük olsun güzel bir tasarıma sahip olması açısından da şıktır. Hem dolapları açısından hem de özellikle sabahları kahvaltıyı hazırlamak açısından hoşunuza gidecek bir alan oluşturmaktadır.

Sade ve Yalın Tasarımlar
Geniş bir mutfakta en çok aranan özellik dolapların fazla olduğu ve kullanışlı olduğu bölümdür. Yapılacak mutfak dekorasyonu ile mutfağımız hem hoş bir hal almalı hem de mutfakta kalabalık yapmamalıdır. Mutfağınız büyük olduğu için şık bir oturma grubu ile de konforunuzu ikiye katlamanız mümkündür. Modern bir mutfak tasarlayacaksanız daha sade ve yalın tasarımlarla seçiminizi doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Mutfağınız küçük olsaydı daha çok açık renk mobilyaları seçebilirdiniz. Ancak büyük mutfaklar için koyu renk mutfak dolaplarını da seçebilirsiniz. Duvarlarınızda aksesuarlar kullanarak mutfağınıza canlılık ve sıcaklık da katabilirsiniz. Mutfak dekorasyonu açısından stor perdeler de oldukça kullanışlıdır. Mutfağınızda bahar havası estirmek için desenli stor perde modellerini tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ