Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

ESKI MOBİLYALARINIZI BOYA İLE YENİLEMEK IÇIN 5 KOLAY İPUÇU

Bugün sizlere çok basit mobilya yenilme ve boyama fikirleri  seçtim.Kolayca kendi mobilyalarınızı yenileyebileceksiniz. Ben evimi masraf yapmadan yenilmeyi kendim bir şeyler yapmayı çok seviyorum. Ayrıca mobilya gibi her şeyi  yeniden güncellenebilir, çok fazla paralar harcamanıza gerek yok. Eski mobilyalar boya ile hızlı bir kaplama ile yeniden şık  bir görünüme kavuşabilir. Oldukça net ve parlak ‘dir. Çoğu zaman gerçekten çok iyi çalışıyor, fakat genellikle bir gününüzü ayırmanız gerekir.Boyadan önce mobilyalarınızı silip boya olacak yerleri zımparalamak daha şık sonuçlar verir. Boya ile isterseniz ombre mobilyalar yapabilir veya sadece tek yanlarını beyaza boyayıp farklı görünümlerde olabilir.  Bu şekilde sizin yatak odası daha aydınlık ve mobilyanız odanızın daha modern parçası haline dönüşebilir! Gerekirse iki kere boyayın ama ilk katın 2 saat kurumasını bekleyin.

İsterseniz mobilyalarınızı melanin ile de kaplayabilirsiniz. Bunu kullanmak çok da kolay olduğu için tercih ediliyor. Sizde temiz, düz ve pro kenarları eklemek için pratik olarak herhangi bir yüzeyi  ütüleyebilirsiniz. Bu yeni dresserların daha yeni  kenarları için hazır bir kaplamadır.

Ayakları paslı ve eski mobilyalarınızı da boyayarak daha yeni ve şık hale dönüştürebilirsiniz…Hayal gücünüzü kullanarak daha çok farklı diy mobilya boyama projeleri yapabilirsiniz. İşte size örnek bir kaç resim…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ