Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Beyaz renk mobilyalarda oldukça şık ve asil bir görüntü yansıtsa da beyaz ev dekorasyonu fikri pek çok ev hanımının hızlı kirlenmesinden dolayı korktuğu bir dekorasyon çeşididir. Ancak evleri daha geniş gösteren beyaz salon dekorasyonu yaparak, hem şık bir salona sahip olabilir, hem de ferah bir salon kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

BEYAZ SALON DEKORASYONU

Beyaz salon dekorasyonu yaparken, en saf beyazdan kreme kadar olan çeşitli beyaz tonlarının birbirine kombinlenmesi kullanılmaktadır. Bu sayede hem gözleri fazla yormayan bir dekorasyon elde edebilir, hem de şık ve temiz bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Boş bir sayfa gibi düşünebileceğiniz beyaz salon dekorasyonunda bu boş sayfayı nelerle doldurabileceğinizi ve hangi mobilyaların size rahatlık sağlayacağını düşünmeniz önemlidir.

Beyaz salon tasarımı çeşitlerinde modern ve klasik çizgiler ayrı ayrı kullanılabileceği gibi her ikisinin iç içe geçtiği tasarımlarda rahatlıkla kullanılabilir. Yastıklarla veya aksesuarlarla renklendirebileceğiniz beyaz salon dekorasyonlarında, masanızın üzerine koyacağınız canlı çiçeklerde oldukça şık bir görüntü yaratacaktır. Soğuk gibi düşünülse de beyaz salon dekorasyonlarının kendi içinde bir sıcaklığı ve şıklığı bulunmaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ