Bellona Rosales Nevresim 152.-TL
Ev dekorasyonu hakkında her gün yeni ve farklı konulara değindiğimiz sitemizde bugün sizlerle birlikte Bellona markalı nevresim takımlarını inceleyeceğiz.  Nevresim takımları oda dekorasyonunda etkili rol oynayan bir üründür. Bellona markalı inceleyeceğimiz ilk nevresim takımının adı Rosales’dir. Adından da anlayacağınız üzere bu nevresim takımı desenli bir yapıya sahiptir. Üzerinde mor çiçek desenlerinin bulunduğu bu nevresim takımında genel olarak beyaz ve mor renge yer verilmiştir. Rosales nevresim takımının tek kişilik modeli olduğu gibi çift kişilik modeli de mevcuttur. Bu nevresim takımı nevresim, çarşaf ve yastık kılıfından oluşmaktadır. Bu şık ve modern görünüme sahip nevresim takımının fiyatı  152 TL’dir.


Bellona Armona Nevresim 152.-TL
Bir diğer nevresim takımı modeli ise Armoda’dır. Armona nevresim takımı da desenli bir yapıdadır. Bu nevresim takımında çiçek desenleri bulunduğu gibi geometrik şekillerde bulunmaktadır. Birçok rengi içinde barındıran bu nevresim takımı oldukça enerjik bir görünüm oluşturmaktadır. Spor tarzda dizayn edilen yatak odası dekorasyonlarına oldukça uyumludur. Armona nevresim takımının da fiyatı 152 TL’dir.


Bellona Rose Garden Nevresim 152.-TL
Bir başka modelin adı ise Rose Garden’dir. Rose Garden nevresim takımının üzerinde güller, yazılar, mavi kelebekler ve pencere figürleri yer almaktadır. Baştan aşağı aşk ve sevgi tonlarının işlendiği bu nevresim takımı sıcak görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Sahip olduğu beyaz rengi  sayesinde odaya ferahlık ve huzur katacaktır. Nitekim fiyatı da 152 TL’dir.


Bellona Mozaik Nevresim 152.-TL
Bir diğer modelin adı ise Mozaik’dir. Mozaik nevresim takımı desenli yapısının yanı sıra mavi, beyaz ve kırmızı renkler kullanıldığını görmekteyiz. Kolay temizlenebilen bu nevresim takımını ılık ütü derecesiyle ütüleyebilirsiniz. Ayrıca nevresimin boyutları 200×220 cm iken çarşafın boyutu ise 240×260 cm’dir. Fiyatı ise 152 TL’dir.

Bellona Love smell Nevresim 152.-TL

Bellona Estela Nevresim 152.-TL

Nevresim takımı modeli seçerken yatak odanızın teması ve ana rengi oldukça önemli bir husustur. Yatak odanızın rengi ve temasına uygun bir nevresim takımı seçmelisiniz. Ayrıca cildinize zarar vermeyip sizi rahatsız etmeyecek bir kalite de olması gerekmektedir. Love smell ve Estala adlı nevresim takımları Bellona markasının diğer en çok tercih edilen modellerindendir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ