Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Biz kadınlar için dekorasyon oldukça önemlidir. Ve yatak odalarında kararsız kaldığımız konuların ve seçimlerin başında ise yatak başlığı gelmektedir. Yatak başlığının şıklığı oda dizaynı ve tasarısı için büyük önem arz etmektedir. Kadınların güvendiği markalardan olan Bellona’nın 2017 yılında tercih edebileceğiniz yatak başlığı modelleri ise şöyledir.

İlk yatak başlığı modelinin adı Belissa’dır. Belissa yatak başlığı modeli 535 TL’dir. Belissa yatak başlığı modelini incelediğimizde su yeşilin rengin mevcut olduğunu görmekteyiz. Belissa yatak başlığı şık ve modern yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Hemen hemen tüm yatak odası dekorasyonlarına uyum sağlayan bu yatak başlığı modelini sizlerde tercih edebilirsiniz.

Bir diğer yatak başlığı modeli ise Diamond’dur. Diamond yatak başlığı krem renginden mevcuttur. Ve bu yatak başlığı modelinde sünger kullanılmıştır. Bu yatak başlığı modelinin farklı boyutları mevcuttur. Yatak boyutlarınıza uygun olarak 140, 150, 160, 180 veya 200 cm’lik ebatlara sahip bir modeli seçebilirsiniz. Bu boyutların fiyatlarında da farklılık göstermektedir.

Başka bir modelin adı ise Venturo’dur. Venturo yatak başlığı beyaz rengin hakim olduğu oldukça hoş görünüme sahip bir yatak başlığıdır. Bu yatak başlığı tüm yatak dekorasyonlarına uyum sağlayacak kapasitededir. Rahat ve kullanışlı olan bu yatak başlığı modelinin fiyatı ise 747 TL’dir.

Bellona’ya ait olan bir diğer yatak başlığı modelinin adı ise Vienza’dır. Vienza yatak başlığı mavi renge yakın bir renk tonuna sahiptir.  Bu ürünün fiyatı ise 484 TL’dir.

Bir başka model ise Vera S adı altındadır. Sade ve hoş bir dizaynı bulunan bu yatak başlığı gri renge yakın bir tonda bulunmaktadır. 90’lık boyutlarına sahip olan bu yatak başlığının fiyatı  259 TL’dir.

Son olarak ise inceleyeceğimiz yatak başlığı modelinin adı Oslo’dur. Oslo yatak başlığı diğer modellere göre daha farklıdır. Raflı bir bölmesi olan bu yatak başlığı fonksiyonel yapısı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Fiyatı 476 ila 499 lira arasında değişiklik göstermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ