Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev dekorasyonlarında en çok kullanılan odaların başında salonlarımız gelmektedir. Salonlarımızda yer alan trend eşya listesinde yer alan ürün ise orta sehpalardır. Orta sehpalar özellikle son zamanlarda popülerliğini arttırarak tüm kadınlar tarafından beğenilmektedir. Ve hemen hemen tüm markalar orta sehpa modelleri üretmektedir. Bellona’ya ait 2017 yılı orta sehpa modellerini ise şimdi sırasıyla inceleyelim.

2017 yılı Bellona orta sehpa koleksiyonunda yer alan ilk orta sehpa modelinin  adı Lisbon’dur. Lisbon orta sehpa modelinde genel olarak kullanılan renkler arasında beyaz ve altın sarısı bulunmaktadır. Hemen hemen tüm salon dekorasyonlarına uyum sağlayacak renk ve model kapasitesinde sahip olan bu orta sehpa modelinin fiyatı 620 TL’dir. Bu orta sehpa modelinin genişliği 119 cm,  yüksekliği 44 cm’dir.

Bellona markasına ait en çok tutulan orta sehpa modellerinden birisi de Valdes’dir. Valdes orta sehpa modelinde tek renk olarak krem rengi kullanılmıştır. Ve krem rengi sade ve hoş görüntüsü ile kadınların ilgisini çekmektedir. Sade tasarımı ile tek renk sevenlerin tercih ettiği bu model ise 508 TL’dir.  Bu orta sehpa modelinin genişliği 119 cm, yüksekliği  45 cm’dir.

2017 yılının ön plana çıkan modelleri arasında Bellona’nın Dekora modeli de yer almaktadır. Dekora orta sehpa modelinde beyaz ve ahşap renkleri kullanılmıştır. Ayrıca orta sehpa modelinin ayak ve sehpanın alt bölmesi ahşaptan oluşmaktadır. Oldukça sıcak bir ortam oluşturan bu orta sehpa modelinin fiyatı 577 TL’dir. Dekora orta sehpa modelinin genişliği 110 cm, derinliği 65 cm ve yüksekliği  41 cm’dir.

Bellona’nın trend orta sehpa modelinin adı ise Elantra’dır. Elantra orta sehpa modeli deri kumaşından oluşmaktadır. Ve deri kumaş oldukça lüks ve şatafatlı bir görünüme sahiptir. Fonksiyonel yapısı ile ön plana çıkan Elantra  orta sehpa modelinde kahverengi tonlarına yer verilmiştir. Tüm salon dekorasyonlarına uyum sağlayabilecek olan orta sehpa modelinin fiyatı ise  508 TL’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ