Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Duvar üniteleri tv üniteleri ile çok karıştırılmaktadır. Günümüzde duvar üniteleri tv ünitelere nazaran daha trend haline gelmiştir. Duvar üniteleri tv ünitelerini, sehpalarını kapsayan dolaplı ünitelerdir. Daha büyük ebatlara sahip olan duvar ünitelerini ülkemizde birçok ünlü mobilya markası tasarlamaktadır. Önde gelen firmalardan biri olan Bellona’nın duvar ünitesi modelleri ise şöyledir.

İlk duvar ünite modelinin adı Espina’dır. Espina duvar ünitesinde tv sehpasının yanı sıra tv yanında ve üstünde çeşitli bölme ve raflar bulunmaktadır. Maksimum 140 ekran televizyonlara uygun olan  bu duvar ünitesi modelinde fildişi, sarı ve açık kahverengi renkleri kullanılmıştır.  Model içinde yer alan dolap ve çekmecelerde ani çarpmalara karşın stoplama sistemi kullanılmıştır. Son olarak ise bu model de kanserojen maddelerin bulunmadığı malzemeler  kullanılmıştır. Bu ürünün fiyatı ise 1860 TL’dir.

Bir diğer duvar ünite modeli ise Oslo’dur. Oslo duvar ünitesi birbiri ile bağımlı ve bütün halde bulunan bir duvar ünitesidir. Ve bu modelde yüksek ayak tercih edilerek temizliği kolay yapılabilmesi amaçlanmıştır.  Ürün içinde yer alan dolap ve çekmeceler ev içinde gereksiz bulduğu eşyalarınızı saklayarak daha geniş ve ferah bir oda dizaynına sahip olabilirsiniz. Bu ürünün fiyatı ise 1540 TL’dir.

Farklı bir modelin adı ise Cordoba’dır. Cordoba duvar ünite modeli sade ama modern bir yapıya sahiptir. Maksimum 55 inch’lik televizyon modelleri için uygundur. Bunun yanı sıra tv’nin yanında yer alan raf ve bölmede led aydınlatıcı kullanılarak şık bir görünüm elde edilmiştir. Bu modelin fiyatı ise 1496 TL’dir.

İnceleyeceğimiz bir diğer modelin adı ise Belissa’dır. Belissa duvar ünitesi beyaz renginden oluşmaktadır. Bu ünitenin 153 cm iken, yüksekliği ise 177 cm’dir.  Fiyatı 951 TL’dir.

Son olarak ise Palais duvar ünitesi modelini inceleyeceğiz. Bu duvar ünitesinin alt bölmesinin kapaklarında çeşitli desen ve figürlere yer verilmiştir. Bu desen ve figürler üniteyi daha lüks ve şatafatlı bir hale getirmiştir. Ünite de bulunan raflarda istediğiniz tarzda aksesuarlara yer verebilirsiniz. Bu ürünün fiyatı ise 1858 TL’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ