Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Tv reklamları ve internet yoluyla artık, ünlü markaların yeni sezon en modern mobilya ürünlerini takip edebiliyoruz.Bugün sizlere en beğendiğimiz markalardan Bellona’nın 2015 kanepe modellerini bir araya getirdik.

Bellona 2015 kanepe modelleri, evlerimizin en güzel köşesi salonlar için harika bir görünüm veriyor.Şık ve kaliteli bir kanepe ile salonlarınızı renklendirmek isterseniz Bellona yeni sezon kanepelerini satın alabilirsiniz.Hem rahat hemde fonksiyonel olan, açılabilir Bellona kanepe modelleri ile misafirlerinize yatmasıiçin konforlu bir yatakta oluşturabilirsiniz. Bellona tüm mobilyalarını son teknolojiyi ve trendleri takip ederek müşterilerine en kaliteli şekilde sunuyor.Sizde rahatlıkla Bellona kanepe modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca Bellona kanepelerin altını temizlemek yüksekliklerinden dolayı çok kolay avantajlar sunuyor.Ayrıca dekoratif kanepe ayakları ise evinize şık bir dekor ekliyor.2017 yeni sezon Bellona kanepe fiyatları her bütçeye uygun fiyat aralıklarında 700Tl ile 1500 Tl arasında yer alıyor.

Bakınız >Ev dekorasyonu için ilham alabileceğiniz ; Modern Kanepeler ile 12 rahatlatıcı ev dekorasyonu

2015 yeni sezon Bellona kanepe modellerinden, desenli, renkli, sade tasarımları galerimiz den daha yakından inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ