Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bej sık sık büyük bir dekor rengi olarak kullanılır. Çoğu durumda, bej rengi halılar ve kilimler gibi aksesuarlarda kullanılır, ama ana renk bej rengi dekore edilmiş salonda çarpıcı ve çok şık bir görünüm olabilir. Dahası, bej nötr gölge olarak kolay ek ton eklemek için kullanılabilir.Detayları görmek için makalemizi okumaya devam edin lütfen 🙂 Bej salon ve ev dekorasyonunda hemen her şeyi ile iyi uyum sağlar!

İlk olarak, temel renk olarak bej düşünenler için salon dekor modelleri seçtik. Bej derin ve zengin tonları sıcak renk tonlarının bir tamamlayıcısı olarak harikadır. Ayrıca, herhangi bir dekoru en iyi ortaya çıkaran renktir. Unutmayın, bu bej geleneksel alanların yanı sıra daha çok modern  alanlar için kullanılabilir.

Salon dekorunda BEJ ETKİSİNİ MAXIMIZE ETMEK

Salon ve oturma odası dekorasyonunda  “güvenli” bir renk olarak bej koltuklar düşünmeyin çünkü çok çabuk kirlenir.Bej rengi bir oturma odasında kullanılan, bejin modern mimarisi gibi ek elemanları ile dikkat çeken sade eşyalar olabilir.

Bej rengi salon dekorunda bir cazibe gibi çalışan unsurlar;   Duvarlar, perdeler, puf, yastık, kilim, tüm dekor temasını birleştirmek için ultra-şık görünüm oluşturur. Dekor için nötr tonlarda olan beje  renk katmak için ise modern sanat eserleri, atblolar kullanın.

şık bej salon dekorasyonları 2015

şık bej salon dekorasyonları 2015

Örneğin, krem, yumuşak kahverengi ve beyaz için ana renk olarak bej ile birlikte keyifli bir fon oluşturmak harika bir fikir olur. Gösteriş eklemek için ince tonlarda vurgular ekleyin. Üst ambiyans için ince görünümlü avize ekleyin. Ayrıca, bej dekor üzerinde temiz çizgiler ve odaklanmak için nötr bir palet oluşturur.

Ana renk bej olarak, ışık ve karanlık zıt detaylar ile nötr oturma odasının cazibesini arttırabilirsiniz Kremsi ya da beyaz boyalı ahşap derin tonlu duvarlara ışıltı ekleyin. Bej desenli vurgulu kilim ile ahşap zeminler. Karanlığa karşı ışık ve ışığa karşı karanlık koymak , salon dekorasyonunda  tamamen yeni bir boyut getirir. Ayırt edici şartlar ve parlaklık sağlar.

Eğer daha ince bir dekora tercih ederseniz, mütevazı ama çekici senkronizasyon oluşturmak için farklı kahverengi tonlarında antikalar yerleştirin. Senin bej temaya açık veya daha koyu tonları eklerken anahtar olmak için oturma odasında çeşitli elementlere izin verin. Koyu tonları ve desenli kumaşlar dokular, deri aksan sandalyeler, abajurlar ve  bej salon dekorunu popüler yapmak için güzel yollardan biridir.

bej salon dekorasyonu 2015

bej salon dekorasyonu 2015

Kullandığınız kumaşları ve vintage desenler ve antika mobilyaları yenileyin. Özgünlüğü canlandıracak taze eklenen tekstil ile klasik bir tema oluşturun. Kişisel tarzınızı göstermek için rustik ve rafine aksesuarları iç içe kullanın. Bej rengi dünyanın en çok yönlü renklerinden biridir, çünkü bej kullanarak eğlenceli bol dekorlar yapabilirsiniz. Bu çekici bir dekor ile eşleşen bir renk, bej özellikle salon dekorasyonu için akıllı, taze ve büyüleyici.

önerilerinizi bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ