Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bebek odaları için benzersiz dekorasyon modelleri 2017

Bebeğinizin odası için büyüdükçe onunla büyüyecek, ona huzur verecek şık ve eşşiz değiştirilebilir dekorasyon fikirlerini sizler için seçtik.

Mobilyalara Ombre Detaylar Ekle

Bebeğinizin odasına canlı ve şık ombre renk detayları ile büyüdükçe ona farklı bir ortam sunabilirsiniz.Bunları diy ombre dresuar, dalap, çekmeceler ile kolayca kendinizde yapabilirsiniz.Beyaz ile kullanılan diğer ombre renkler bebeğiniz ile büyüyecek bu odaya yeterince şık ve sofistike bir ortam sağlar.

Bir Galeri  Duvar Ekle
Bebeğinizin odası için bir galeri duvar ekleme aile fotoğrafları ve favori sanat eserlerini sergilemek için eğlenceli bir yoldur. Kendi bebek tarzı duvar dekoru oluşturmak için ucuz bir yol, ilginç kumaşlar çerçeveleme veya ambalaj kağıdı kullanabilirsiniz.

Cool Desen Boya
Yumuşak beyaz, pembe-ve-çizgili duvarları çok ezici olmadan bebek odası için duvar boya rengi yeterli ilgiyi ekler. Odaya rahat bir hava vermek için dekoru daha basit ve diğer kalan oda renklerini nötr tutun..

Ayrıca bakınız; En güzel bebek odası modelleri ve dekorasyon fikirleri 2015

Kız bebekler için 20 Muhteşem 2015 Pembe Bebek Odası

Beşik Seçimi

Seçtiğiniz beşik modeli düz beyaz veya renkli olmak zorunda değildir.Daha doğal bir dekor için vintage ahşap beşikler satın alabilirsiniz.Altın ve ahşap rengi vintafe beşikler odaya daha parlak ve sofistike dokunuşlar ekliyor.

ÇIKARTMALAR DENEYİN
Duvara eğlenceli çıkartmalar uygulamak odaya bazı görsel ilgi eklemek için ucuz ve taahhüt içermeyen bir yoldur. Bunlar aydınlık ve modern bebek odaları, sevimli hayvan çıkartmaları ile beşik duvarına sıralanarak yerleştirilir.

Diğer örnekleri galerimizde inceleyebilirsiniz…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ