Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

 

Banyolar küçük ve evin en işlek odalarından biridir.Ayrıca misafirlerinde gittiği bir oda olduğunu söyleyebiliriz, bu yüzden her zaman temiz ve düzgün şekilde banyonuzu tutmalısınız. Eğer saç araçları, havlu, şampuan ve diğer banyo öğelerinin banyoda   yığılmasını önlemek istiyorsanız banyo organizasyonu ve depola fikirleri büyük bir önem taşımaktadır. Eğer büyük bir banyonuz veya iki banyonuz olsa bile, bu 19 akıllı banyo depolama ve organizasyon fikirlerine bir göz atmalısınız. Hepsi harika ve kolayca hızlı bir şekilde banyonuzu düzenlemeniz  için yardımcı olacaktır. Dergiler için Askı Ayarlayın. Sizde banyonuza dergiler koyabilir askılar ile düzgün bir şekilde dekore edebilirsiniz. Veya  mason kavanozlar ve dergiler için duvar rafları ekleyebilirsiniz. Havlu, saç araçları, şampuan ve losyonları saklamak için plastik, ahşap veya halattan yapılmış sepetler de kullanabilirsiniz. Küvet çıkışları için ve banyo temizlik malzemeleri saklamak için mükemmel lavobo altında sepetler mükemmel banyo depolama çözümleri sunar. Banyolar için bir çok farklı boyut, renk ve her şeyi saklamak için kullanabileceğiniz raf modellerinden bir sürü vardır.

Banyo organizasyon ve depolama fikirleri için aşağıdaki görsellerden ilham alabilirsiniz. Çok pratik Kendin Yap fikirlerini de  kullanacağını umuyoruz.

Bu fikirler şaşırtıcı şekilde çok fonksiyonel ve banyonuzu, rahat ve iyi organizeli, rahatlatıcı, hoş görünümlü yapacaktır. Böylece her şeye kolay erişebilir ve stres yapmadan banyo düzenini sağlayabilirsiniz.

Bunlarıda kaçırmayın; Küçük banyolar için dekorasyon modelleri 2015

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ