Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Banyonuzu yeşil bitkiler ve çiçekler ile dekore edip fantastik ve doğa hissini içeriye taşıyabilirsiniz.Ayrıca banyonuzda bitkiler yumuşaklık yaratma ve renk eklemek için harika fikirlerdir.Kapalı alanlarda bitkiler pek çok yönden yararlıdır.

Banyonuza yeşil bitkilerden ve çiçeklerden koyarak dekore etmek ister misiniz?

Bitkiler genellikle duştan gelen nemin düzenli dozları ile gelişirler. Senin banyo karanlık tarafta olsa bile, bazı bitkiler özellikle doğal k yağmur ormanlarının daha düşük düzeylerde gelişmiş olacaklar. Aşağıda doğal banyonuzu yeşillendirmek için dekor ve bitki önerilerini  bulacaksınız.

Muhteşem Eğrelti otları

Eğrelti otları banyonuz için harika bir seçim olabilir. Çoğu eğrelti otları ışık olmadan da kapalı alanlarda yetişebilir.Banyo Karelerinde eğrelti otları Montaj ile eklenebilir, kendilerine özgü şekil göstermek için banyonuzda eğlenceli ve ilginç bir yol sizde bulabilirsiniz.

Aloe Bitkileri
Aloe bitkiler boyutları, şekiller, dokular ve desenler çok çeşitli olabilir. Onlar için bakım son derece kolay çünkü bunlar çöl bitkileri,  sadece ayda bir kez sulama gerektirir. Onlara ışık adil bir miktarda gerekiyor, bu yüzden güneşi bol olan banyolar için idealdir. Ya da, bu gibi küçük nasıl olursa olsun, bir pencerenin önünde bir noktaya koyabilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir; Küçük banyolar için dekorasyon modelleri 2015

Masif Monstera

Meksika ve Orta Amerika ormanlarının yerli Monstera bitkisi, banyonuzda hatta bir spa gibi bir atmosfer yaratır , bu küçük ölçekli banyolar için harika bir birtki. Bu sıcaklık, nem ihtiyacı az olan kolay bitki, ışığı az sever.

Ayrıca bakınız; Antika küvetler ile en güzel rustik Banyolar 2015

Doğal malzemeler ile yapılan banyo tasarımlarında, özellikle ahşap banyo aksesuarları arasında Monstera Eşleştirmesi, geniş yeşil yaprakları ile tamamlar. Yine, hatta küçük bir alanda bu büyük yapraklı bitki çok uyumlu görünür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ