Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Banyo zemin dekorasyonun da dikkat edeceğiniz en önemli husus; işleme başlamadan önce elektrik ve su tesisatı nedeni ile öncelikle işin uzmanı ile görüşmeniz gerekmektedir. Daha sonra zemin döşeme işlemi yapılmalıdır.Sizlere önerebileceğimiz banyo zemin modelleri arasında seramik, yer karoları veya fayanslar kullanılabilir. Diğer zeminlere göre daha rahat, kullanışlı ve sağlamlık bakımında da yüksek kalite sağlayan bu modellerinde dikkat edilecek husus kaygan bir yapıya sahip olmamasıdır. Kayganlık yaratmayan seramik, fayans veya yer karoları ile banyo zemin modelleri arasında tercihte bulunabilirsiniz.
Ahşap Zemin: Ahşap zemin döşemeye karar verdiyseniz öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, nem ve suya dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü şişme ve yıpranma gibi sorunlar bu olaydan ötürü kaçınılmaz hale gelebilmektedir. Diğer bir husus sus tesisatının da sorunsuz bir şekilde gömülme veya ayrılma işlemi yapılması önerilmektedir.
Vinil Zemin: Banyo zemininde kullanacağınız Vinil zemin kaplama her ne kadar şık bir görüntü verse de temizlemek için kullandığınız deterjan ve benzeri kimyasal maddeler bu zeminlere kullanım ömrü süresince zarar vermektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ