Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Banyo dekorasyon işleminde dikkat edilmesi gerekilen en önemli nokta boyutlar ve ebatlar üzerinedir. Küçük veya büyük bir banyoya ya sahipseniz bunun için öncelikli olarak banyonuzun tam ebatlarını öğrendikten hemen sonra işlemleri başlatmanız daha uygun olacaktır. Eğer küçük bir banyoya sahipseniz hantal ve olabildiğince yer kaplayan banyo dolap modelleri üzerine bir tercih yapmamanız önerilmektedir. Aynı zaman’da bu tür banyolarda aşırı banyo dekorasyon aksesuarları kullanmamanız daha iyi bir sonuç verecektir.

BANYO DOLABI SEÇMENİN 4 PÜF NOKTASI

1. Duvara monte edilebilen yeni banyo dolapları üzerine tercihlerde bulunmanız oldukça mantıklı bir fikir olacaktır. Hem kullanım açısından hem de fazladan yer edinme açısından oldukça ideal bir görünüm sağlayacaktır.

2. Küçük bir banyoya sahipseniz alandan tasarruf etmek için lavabo ve çevresine banyo dolapları entegre ederek hoş bir ambiyans yakalayabilirsiniz. Geriye kalan boş duvarlar içinde dekoratif banyo duvar rafları kullanarak muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz.

3. Banyonuzda ekstradan bir ayna takarak ihtiyaçlarınızı gidermek yerine aynalı banyo dolap modelleri üzerine bir tercih yaparak bunu sağlayabilirsiniz.

4. Kaliteli banyo dolap modelleri üzerine tercih yapmanız her zaman bir adım önde olduğunuzun göstergesi olacaktır. Suya, neme ve diğer durumlara karşın koruma sağlayabilecek dolaplar son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Örnek olarak aşağıda bulunan galeri içerisinde sizler için en güzel banyo dolap modelleri ile ilgili görseller hazırladık.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ