Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Her kadın evinin her köşesini şüphesiz güzel görmek ister, fakat banyolar ev dekorasyonu yapılırken küçük olmasından mıdır veya istenmediğinden midir bilinmez pek dekorasyon uygulanmayan ev bölümü yani tabiri caizse sevilmeyen evlat muamelesi görmektedir. Fakat her ne kadar küçük olursa olsun banyonuza yapacağınız dekorasyon uygulaması ile oldukça hoş bir banyoya sahip olabileceksiniz.

Banyo Dekorasyon Önerileri

  • Banyo dekorasyonu için seçeceğiniz zemin, duvar ve tavan banyonuzun güzel görünmesinde ki en büyük adımdır. Kullanacağınız malzemelerin seramik karo olmasına ve aynı zaman’da banyo mobilyaları ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Seçeceğiniz aydınlatmalar ise yumuşak ışıklara sahip olması ve aynı zaman’da lavabonun hemen üstüne farklı açılardan monte edilmesi hoş bir görünüm kazandıracaktır.
  • Banyonuzun daha şık ve ferah bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız kokulu ve renkli mumları tercih etmeyi sakın unutmayın. Aynı zaman’da hava katacak banyo aksesuarları da banyo dekorasyonunuzu oldukça şık bir hale çevirecektir.
  • Banyo dekorasyonunda depolama alanına gelince bu doğrultuda da çekmeceli dolapları havlular için eksik etmeyin. Dekoratif sepet modelleri ve banyo için duvar rafları oldukça iyi bir banyo dekorasyonu sağlayacaktır.

Daha fazlası için hemen aşağıda bulunan en yeni banyo dekorasyon önerileri ile ilgili görsellere galeri bölümünden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ