Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bir ev iç dekorasyonu tuğla duvarlar yanı sıra, benzersiz aydınlatma dokunuşları ile en çarpıcı etkileri oluşturur. Böyle göz alıcı efektler tuğla duvarlar ve mobilyalar ekleyerek oluşturulabilir. Bununla birlikte, ayırt edici dekorlar  tek bir duvara sahip ve etrafında ev havasını verecek çalışmalar  ile gerçekleştirilebilmektedir. Bir  özel “dokunuş” ekleyerek ve bir tuğla duvar aksan ekleyerek bir eve hayat veren yolu daha mükemmel yapar!

Tuğla duvarların esnekliğini kullanarak evinizin dekoruna dahil etmenin yollarını olağanüstü bulabilirsiniz. Örneğin, bu dairenin mutfağında  tuğla beyaz duvarlar genişlik kırmak için büyük dolgu parkeler de zemin dekorunda kullanır. Bu alana rustik ve zarif bir görünüm ekler. Rustik aksan ve ahşap zeminlere sahip bu beyaz mutfakta eski tuğlaların zengin dokunuşu evi dengeli ve eksiksiz hissettiriyor. Böyle bronz metal, mermer, ve etnik desenli vurgu halı ve süslü ahşap masa gibi diğer malzemelerin bir karışımı bu mutfak  dekoruna yemek yemek ve eğlendirmek için harika bir yer yapar.Her hareketi her oda için kusursuz  bir tema oluşturuyor.

Salon alanı merkezinden asılı dramatik süslü  bir demir avize ile tavana  benzersiz şeklinde madalyon ile çeşitli pervaz içermektedir. O muhteşem bir odak noktası ve ev dekoruna  kendi özel görünümü ile yeniden hayat verir.
Tekrarlanan dekorasyon elemanları yatak odası ve banyo gibi daha özel alanlara doğru devam ediyor. Yatak odası sadece doğru dengeyi ve konforu sunacak ancak orada aksesuar ile tamamlanmaktadır çelik-gri renk tonu ile oda dekoru tamamlanır. Ayrıca dolap alanı ve boyalı tuğla duvar teması  dahil geniş bir dolap alanı ile mükemmel oyulmuş. Bu alanın karakteri bol rustik ve davetkar bir görünüm oluşturuyor. Kesinlikle kalıcı ve yıllarca şık olacaktır.

tuğla duvarlar ile şık ev dekorasyonu 2015

tuğla duvarlar ile şık ev dekorasyonu 2015

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ