Evlerimizde en çok kullandığımız odaların başında salonlar gelmektedir. Salonlarda televizyon gibi bir teknolojik aletin olması bu odanın kullanımını giderek arttırmaktadır. Gün içerisinde her saat dolu olan salonlarımızda dekorasyonda oldukça etkili olan unsurlar koltuklardır. Koltukları gündelik hayatımızda da aşırı bir şekilde kullanmaktayız. Bu nedenle bu hususu göz önünde bulundurarak dayanıklı bir koltuk takımı temin etmelisiniz.

2017 2018 Avangard Modelleri

Dayanıklı bir koltuk takımı deyince akla ilk Avangard koltuk takımları gelmektedir. Avangard koltuk takımları dayanıklı ve şık yapısı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Avangard koltuk takımları klasik bir görünüme sahip olmasından ötürü sade renkleri daha çok tercih edilmektedir. Pek çok renk modeli bulunan Avangard koltuk takımları son zamanlarda tüm kadınların favorisi konumuna gelmiştir. Avangard koltuk takımlarınızı salon boyutunuza göre temin etmelisiniz. Küöük bir salonunuz varsa daha ideal modeller seçmelisiniz. Ancak geniş ve ferah bir salonunuz varsa Avangard koltuk takımı bu geniş salonlara oldukça yakışmaktadır. Salonlarınız geniş olsa da koltuk takımının konum yerleşmesini önceden planlı olarak yapınız.

Yeni Moda Avangard Modelleri

Avangard koltuk takımlarının kadınlar tarafından bu kadar ön planda olmasının nedenlerinden birisi de konforlu yapısıdır. Oldukça rahat ettiren bir koltuk modeli olan Avangard koltuk modeli kir tutmayan,solma gibi problemlerle karşılaşmayacağınız bir koltuk takımıdır. Avangard bir koltuk takımı tercih ederken odanızın rengi ile uyumlu bir renk modeline yönelmelisiniz. Daha çok açık tonları tercih edilen Avangard koltuk takımlarının canlı ve koyu modelleri de şık bir görünüme sahiptir.

Bizim Favorimiz Avangard Modeli

Avangard Modelleri

Avangard Takımları 2017 2018

Avangard Modelleri 2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ