Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Her oda gibi antrelerinde aydınlatmaları oldukça önemlidir. Geçiş mekanı olan antrelerde uygun bir aydınlatma yapılması genellikle penceresiz ve loş olan bu bölgelerin net bir aydınlatmayla aydınlatılmaları önem taşımaktadır. Evin giriş bölgesinde bulunan antre bir yandan da evin vitrini konumundadır. Gece ve gündüz saatlerinde sıkça kullanılan antreler de ekonomik bir ışık sisteminin yanında şık bir uygulamanın kullanılması da evi güzel gösterecektir. Seçeceğiniz antre aydınlatması antrenizin ebatlarına uygun ve kaliteli ışık veren bir ürün olmalıdır. Eğer ihtiyacınızdan küçük bir model seçerseniz yeterli aydınlatmayı sağlayamazsınız. Antrenizde dekorasyonunuza uygun olarak modern ya da klasik seçeneklerde ürünleri tercih edebilirsiniz. Şık avize seçenekleri arasından zevkinize uygun bir modeli seçerek antrenize taktırabilirsiniz.

Antre Aydınlatma Modelleri

Antre aydınlatma modelleri seçerken ihtiyacınıza uygun ebatlarda bir model tercih etmeniz en güzeli olacaktır. Eğer ihtiyacınızdan büyük bir model seçerseniz antrenizde fazla ve abartılı duracağından çirkin bir görünüm oluşacaktır.

Taşlı avizeler, tek aksamdan çıkıp çoklu olarak aşağı sarkan avizeler, şeffaf cam avizeler, abajurlu avizeler gibi birçok avize modelini antrenizde kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ