Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Seramik ve mozaik döşemeli banyolar lüks ve modern bir denge oluşturuyor. Ama antika küvetler ile rustik banyo dekorasyonları hakkında büyülü bir şey var. Lüks butik otellerde bile bu antika küvetler ile şık banyo dekorasyonları yapılıyor. Bu keyifli kaçış alanı her saba sizi farklı diyarlarda hissettirebilir. Hayallerinizdeki antika küvet  modelleri ile banyonuzu dekore etmek isterseniz Aşağıda en güzel antika küvetli rustik banyolar ilham almanız için sizler ile…

Bir güzel antika küvet, eski tuğla, artı iyi ölçmek için bazı ahşap kirişler:

Kurutulmuş gül, açık çiftlik panjurları, ve bir antika beyaz ayaklı küvet bir kaç  basit vazolar ile romantik bir banyo dekorasyonu sunuyor.

Antika bir küvet ve büyüleyici kırık antika ayna ile panelli duvarları, bu banyo mütevazı, ama büyüleyici bir görünüm veriyor.

Çarpıcı mermer ile dekore edilmiş banyo ve oturma alanları ile bu geniş banyo klasik kalitesini konuşturuyor.

Beyaz taş ve rustik ahşap.

Bu banyoda mutluluk ve güzellik duygusu var, mat siyah antika küvet, kristal avize, antika ayna ile tüm eski dünya rustik.

Paslı görünümlü antika küvet lüks bakmak için anahtar? Temiz, berrak yerler ve çevresi ile havadar bir banyo dekorasyonu.

Eğer bunun gibi mükemmel yıpranmış bir küvetiniz varsa, çok fazla bir şey gerekmez. Diğer aksesuarları ve banyo gereçlerini siz düzenli dekora edebilirsiniz.

Beyaz tuğla ve antika bu banyo,  ortama merak ve hava katmaktadır. Biz burada bütün gün geçirmeyi dileyebiliriz.

Bu banyo sıcak nötrler  ile rustik ve erkeksi hissettiriyor. Evet, hamamlar da, beyler için vardır!

Kurtarılabilir ahşap ile Londra butik otel banyo örneği.Canlı beyazlar, ahşap yerler ve  mükemmel tuğla duvarlar birlikte şık bir banyo dekorasyonu veriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
BİR YORUM YAZ