Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ahşap kasalar evinizde zamansız harika bir dekorasyon tarzı yaratabilir.Ahşap kasalar ile ev dekorasyonunda hafif bir endüstriyel stili gelir ve yaşam alanlarınıza eskitilmiş şık bir dokunuş verir ve ahşap kasaları pek çok yönden fonksiyonel olarak kullanılabilirsiniz!

Bir ahşap sandık ile dekoratif bir sehpa, duvar rafı, komidin gibi bir çok aksesuar olarak kullanabilir aynı zamanda depolama alanları oluşturabilirsiniz.Her şey sizin yaratıcılığınıza bağlı.İsterseniz ev dekorasyon renklerinize uygun renkler de boyayabilir, yada orjinal olarak ahşap şekilde tercih edebilirsiniz.

Endüstriyel ev dekorasyonları için; Endüstriyel Stil 18 Fantastik Ev Dekorasyon Fikirleri başlıklı konumuzu okuyabilirsiniz.Ahşap sandık ve kasalar ev dekorunda en kullanışlı kitaplıklara raf oluşturmak için harika dekoratif bir kaynaktır ve sizin için tarzınıza uygun   bir görünüm oluşturmak için onları kullanmanın çok yolu vardır.

Kasaların üstüne yazı ve sayılar ile süsleyip farklı dekor fikirleride oluşturabilirsiniz. Kirli sepeti veya temiz sepeti gibi adlandırabilirsiniz.  Battaniye, çarşaf gibi büyük bir depolama çözümleri oluşturabilir, ya da oturma odasında sadece dağınıklığı toplamak için dekoratif bir sandık olarak kalabilir

Ahşap kasalar ve sandıklar ile ev dekorasyonunda daha yaratıcı fikirleri aşağıdaki resimlerden görebilirsiniz.!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ