Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ahşap kasa ve sandıklar ile eviniz için dekoratif ürünler ve aksesuarlar yapmaya ne dersiniz? Birbirinden güzel ve yaratıcı ahşap kutu diy dekorasyon fikirlerine sizde bayılacaksınız. Ahşap kasalar dayanıklı ve iyi inşa olması yönünden ev dekorasyonunda bir çok yaratıcı projeye imza atabilir.Her şey sizin hayal gücünüze kalmış. Ahşap kasaları ve sandıkları evinizin etrafında ve içinde yeniden kullanabilmek için sayısız yolu vardır. Her bir odada böyle bir projeden yararlanabilir. Eğer bütçe dostu olacak bazı ilginç DIY projeler bulmaya çalışıyorsanız, aşağıdaki ahşap kasa ile diy projeleri sizin için idealdir. Eviniz için ilginç ve yaratıcı bir şey yapmak için eski ahşap kasaları sizde kullanın. İlham almak için aşağıdaki diy projelerini kontrol edin ve sizin için mükemmel bir proje bulun! En güzel modelleri sizler için bir araya getirdik. Siz de buradan beğendiğiniz modelleri evinize uygulayabilir, şık alanlara sahip olabilirsiniz. Kitaplıklar, açık raflar, sehpalar ve daha fazlası için birbirinden güzel fikirler edinin.

Ahşap Son Yıllarda Hayatımıza Tekrar Girdi
Ahşap artık evimize, iş yerimize, oturduğumuz ve vakit geçirdiğimiz çeşitli sosyal alanların tasarımında rol almaya başlamış durumda. Son zamanlarda ahşap ürünlerin değerlendirilmesi ile çok farklı ürünler tasarlanmış ve sıcak bir yaşam alanı oluşturulmuş oldu. Bir dönem paletlerin kullanımı ile sağlanan masalar, yataklar, koltuklar derken şuan ki en popüler akım ise kasaların kullanımı oldu. Ahşap kasalar bildiğimiz üzere meyve ve sebze taşımacılığında kullanılan ürünlerdir. Ancak bu ürünlerin kullanımı daha sağlam ve uzun ömürlü olduğu için yerini plastik kasalara bırakmasıyla biz insanoğlu da bu ürünleri evlerimizde ağırlamaya karar verdik. Bu ürünlerin oldukça hoş ve zarif kullanım alanları bulunuyor ki sizlerin hayal gücü ile insanları şaşırtan ilginç ortamları bulmak mümkündür.

Ahşap Kasalar ile 17 Yaratıcı Diy Dekor Fikri

İşte mükemmel yaratıcı fikirler

Genellikle meyve ve sebze ithalatı yapan şirketlerde rastladığımız metal plaklar bulunmaktadır. Bu plaklar raf şeklinde olmaktadır. İşte bu metal raf plaklardan evinize yapmanız mümkün olabilir. Bu ürünleri dolap olarak değerlendirebilirsiniz. Her rafa sığacak miktarda, raflarınızın genişliğine göre ahşap kasalar alarak bu alanlarda çekmeceyi andıran bir tasarım yapabilirsiniz. Bu kasaların içerisine kıyafetlerinizi ya da farklı özel eşyalarınızı koyarak çekmeceyi ya da dolabı andıran tasarımlar yapabilirsiniz.

Yatağınızın baş köşesine komedin yapmakta bir seçenek. Bu kasaları odanızın tasarımına uygun şekilde boyayabilir ya da vernikleyebilirsiniz. Tek bir kasa kullanarak ya normal şekilde kasayı ters çevirerek ya da kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarımlarla komedin oluşturabilirsiniz.

Ahşap kasalardan saksılar yapmak da eviniz için hoş bir görsel olabilir. Ahşap kasaların boyanması ile evinizin balkonu ya da bahçesine farklı ürünler ve çiçekler ekilerek doğal bir peyzaj oluşturmak sizlerin elinde olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ