Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ağaç İşlemesi yapma, ahşaplardan ev dekorasyon diy projeleri yapma, yaratıcı insanların kendilerine benzersiz şeyler yapması yaratıcılıklarını ifade etmesi için harika bir yoldur. Ahşap ile yapabileceğiniz ev dekorasyonu için çok şaşırtıcı dekoratif süsler vardır. Aşağıdaki fotoğraflarda size ev dekorasyonunuz için yapabileceğiniz bir çok ağaç ve ahşap işlemelerinden ilham verecek örnekler ile doludur.Galerimizde size  ev dekorasyonu için  büyük diy ahşap projeleri sunuyoruz. Her fotoğraf size kendiniz için bu muhteşem dekorasyonları oluşturmak için yardımcı olacak ilham kaynağıdır.

Ahşap son dönemlerde hayatımıza hızlı giriş yapmış malzemelerden birisidir. Birçok alanda ahşap detayların yer verildiği fresh ve doğal görünüm kazandırmak trend haline gelmiş durumda. Ev eşyaları, süs eşyaları, ev dekorasyonu konusunda karşımıza sıklıkla ahşap malzemelerden yapılmış tasarımlar karşımıza çıkıyor. DIY akımı da son dönemlerde hızla gelişme göstermesi ve insanların ellerinde ki malzemeleri değerlendirerek çok farklı tasarımlar yapması da oldukça başarılı ve olumlu bir akım olarak değerlendirilebilir. Hatta bu hobi üzerinden internet ortamında kendi işini yapan ve bu konuda fikirler sunan kişiler de bulunmaktadır.

Gelelim  tekrar ağaç işleme ürünlere. Ahşabın dahil olduğu ürünler çeşitli işlemlerden geçerek, boyalar yapılarak çok farklı alanlarda kendine kullanım türü yaratmaktadır. O kadar farklı ve ilginç tasarımlar bulunuyor ki, bu ürünler kullanıldığı alanlarda çok farklılık kazandırabilir. Ağaç işlemeli ürünler hobi ürünleri satan yerlerde ya da ev dekorasyon mağazalarında bulunan yerlerde çok kolay bulunabildiği gibi aynı zamanda sizlerin kendi emeğinizle de yapmanızın mümkün olduğu ürünler olmaktadır. Eğer ki bu alanda ilginiz var ise sizlerde zaman ayırıp hem eviniz için bir emek harcayabilir hem de hoş vakit geçirebilirsiniz.

Bildiğimiz üzere ahşap tabaklarda sık kullanım kazanmış durumda. Farklı renklerde boyayarak ve mutfak kullanımına uygun ürünler kullanılarak bir peynir tabağı ya da kahvaltılık oluşturmak sizlerin elinde olabilir.

ahsap islemeli dekorastif saat diy projeleri 2015

ahsap islemeli dekoratif fotograf albumu diy

ahsap islemeli dekoratif portmanto diy 2015

ahsap islemeli mutfak ekmek tahtasi diy

diy ev dekorasyonunda agac islemeleri ile susler 2015

islemeli dekoratif agsap kureler diy ev dekorasyonu 2015

İşlemeli Ahşap ev dekorasyon projeleri 2015

santranc tahtasi diy dekorasyon projeleri 2015

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ