Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Fantastik çocuk odası yapmak için bir ev yatak ile eğlenceli bir dinlenme ve oyun alanı oluşturabilirsiniz. Katlanır kapılar ve rahat bir yatak içinde bir çocuğun evi gibi dışarıdan girilmesi kolay mobilya ev yataklar çocuk odaları için çok popüler. Bu 9 erkek yatak modeli gerçekten muhteşem! Eğer erkek çocuğunuz varsa ona bir sorun mutlaka bu evli yatakları odalarında isteyecekler.

Her anne-baba çocukları için yatağın en iyi türde ve rahat olmasını ister. Eğer erkek evi yataklar arıyorsanız, size seçenekler için ile bir çok model bulduk. Ikiz yatak, özel çatı yatak, pencereli ev yatak itibaren, bir çok seçim yapabileceğiniz farklı şekil ve boyutlarda  yataklar var. Eğer yürümeye başlayan çocuk için ya da daha genç erkekler için bir yatak almak istiyorsanız, seçiminizi geliştirmek için bir kaç detay gerekir. İşte çocuk odası ev yataklar için farklı çeşitler;

Basit Ranza

Üst üste – Basit bir ranza ve iki yatak bulunmaktadır. Çoğu ranzalarda iki ikiz boy yatak var. Ama birkaç modelde büyük tam boy yatağın üstüne yerleştirilen bir ikiz yatak daha var. En modern ranza hakkında güzel şeylerden biri ise iki yatağın kolayca ayrılabilir olması. Aynı odada iki erkek yatak alanları sağlamak için bir ihtiyacınız varsa, bir ranza tercih edebilir ve yerden tasarruf etmek edebilirsiniz.

Loft Yatak

Bir çatı yatak modeli destekleri üzerinde yukarı kaldırılır tek bir yatak oluşturulur. Bu altındaki alanı iyi kullanmaya izin verir. Örneğin, bir çalışma masası ve yatağın altında bir sandalye sağlayabilir ya da bir oyun ya da depolama alanına çevirebilirsiniz. Yatağı bu tür satın alırken, Karyola ve merdivenin sağlam ve güvenli olduğundan emin olmanız gereklidir. Bu onlar yatağa atladıkları zaman bile çocukların yaralanmasını önlemek için  gereklidir.

Gençler Loft Yatak

Genç çocuk çatı yatak kısa destekleri olan bir çatı yatak. kısa boylu çocuklar ve küçük çocuklar için uygun hale getirilir. Böyle Yataklar genellikle oynamak ve eğlenmek için, çocuklara  çadır  alanı olacak şekilde slaytlar gibi ek özelliklere sahiptir.

Temalı Yatak

Bir temalı yatak genç erkekler için idealdir. Yatağın bu tip tasarım genellikle popüler bir karikatür veya film karekterlerine dayanmaktadır. Bir uzay gemisi gibi görünen bir yatakta satın alabilirsiniz. yatak

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ