Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Son on yılda popüleritesi artan küçük evler, kalabalık şehirlerde daha fazla tercih edilmeye başlandı. Yapılar genellikle 80 metrekare, 90 metrekare veya 100 metrekarelik ev planları üzerinden inşa ediliyor. Dikkatli ve yenilikçi tasarımlar ile birlikte ev sahipleri basit dekorasyon tekniklerini kullanarak daha dolgun ve kullanışlı dairelerde yaşamaya başladı. Artık büyük ve gösterişli evler tarihe karıştı. Bunun yerine kullanışlı, fonksiyonel ve ihtiyaca yönelik dairelerin daha çok tercih edildiğini görüyoruz. Küçük daireler doğru tercihler yapıldığında gayet konforlu ve ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilecek bir hale geliyor. Aşağıdaki galerimizde 80 metrekarelik bir daireyi gezdireceğiz. Burada kullanılan teknikleri dikkatlice inceleyelim. Renk tercihleri, mobilya tercihleri ve kullanılan aksesuarlara kadar küçük bir evin büyük bir evden eksiğini değil, fazlalıklarına şahit olacaksınız. En küçük detayların bile ne kadar etkili olabileceğine şahit olacaksınız. Özetle 80 metrekare daire, 3.20 mt tavan yüksekliği ile dairemizi ele alalım. Kullanılan renkleri, mobilya tercihlerini ve önemli tüyoları dikkatlice inceleyelim.

80 Metrekare Ev Dekorasyonu Resim Galerisi

 

80 metrekare ev planları için tüm alanlardan yararlanmak gerekir ve neredeyse atıl durumda kalmış hiçbir alanın bulunmaması gerekir. Planı güzel yapılmış bir evde, oda içerisindeki kolonların azlığı, kullanılamayan çarpık köşeler olmamalıdır. Tüm bu şartlar yerine getirilmişse düşük maliyetlerde evimizin için düzenlemeye başlayabiliriz.

80 metrekare ev nasıl döşenir? Bu daireleri değerlendirirken tabiki de küçük ev dekorasyonunda uygulanması gereken adımları uygulamalıyız. Nasıl mı? Bunu ayrıntılı şekilde galerimizde resimlerle, görsellerle ve uygulanan adımları yazılarla anlatmıştık. Ama genel olarak, pratik ve kullanışlı ve ihtiyaca yönelik mobilya tercihleri önemlidir. Renklerde açık renk tonlarını ağırlıkta tutmamız gerekiyor. 80 metre ev dekorasyonu yaparken hiçbir şeyden geri kalmanız gerekmez. Hatta küçük detaylar çarpıcı bir şekilde ön plana çıkarılabilir. Bunları yaparken ev maliyetini en aza indirgemeye çalışacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ