Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yeni evinize taşıdığınızda, yaratıcı yatak dekorasyonu tasarımı için zaman ayırın.Yoksa sıradan bir odada bir süre sonra, size mükemmel görünen oda, kötü  klostrofobik ve hatta sıkıcı hissettirmeye başlayabilirsiniz. Belki de yatak odanızı tamamen yeniden dekore etmek, ya da belki sadece yeni bir halı ya da yaratıcı bir ışık fikstür çözüm olabilir. Ne olursa olsun yaratıcı bir yatak dekorasyonu odanızı bir anda daha şık ve güzel yapabilir. Yetenekli tasarımcıların  grafikerliği ile bu 8 güzel yatak odasında bazı yaratıcı yatak dekorasyonları size ilham verebilir.

Parlak şehir manzarasına sahip geniş kentsel bir yatak odasında pürüzsüz kiremitli kat, bir İtalyan zarafet verirken yan tabloları üzerinde oda merkezinde ışık fikstür heykeli  sanayi tarzı bir stil verir.

Görsellerde seçtiğimiz bazı yumuşak ve belki biraz daha geleneksel kadınsı yatak dekorasyon tarzları harika seçimler olabilir. Beyaz, soluk sarı, odaya  gerçekten bir bahar havası verir. minderli başlık iyi rüyalar teşvik için iyi bir başka tatlı, yumuşak bir dokunuş.

Karanlık yatak odasında beton duvarlar ve yataktaki gri çarşaflar fırtına bulutu gibi estetik bir görünüm  veriyor. Aydınlatma ve bazı perdeler ile çok iyi uyum sağlayabilir.

Bakınız; Modern Yatak Odası 22 Tasarım Fikirleri

Kolayca  kentsel bir daire ya da genç çocuğun odasında, lacivert ile uyumlu ne olabilir mavi ve ekose sıcak ve tanıdık ama sıkıcı değil . Çıplak ampul aydınlatma kesinlikle çağdaş kökleri var, ama burada dinlenmek için mükemmel bir uykulu atmosfer yaratır.

Tuğla ve ahşap çıta tavan, modern odaya tamamen asi bir fikir verir. Ama deri yan sandalye gibi şık  ayrıntıları ve kafesli ampuller biraz lüks dokunuş ekler.

Basit bir beyaz yatak odası temiz bir rüya sever için harika seçim olabilir. Bu bazı mavi renk ve bazı ince detaylar ekleyerek, hatta bir piknik masası biraz daha yumuşaklık verir.

Kalıplı duvarlar ve sarı vurgular yatak dekorunda modern kraliyet görüntüsü ya da ulaşılamaz bir göz oturması otel odası fikrini verir. Özet olarak sanatsal tablolar ve retro  sarkan lamba görünümünü tamamlamak için harika…
Yaratıcı yatak odası ve yatak dekorasyon modellerini galerimizde daha yakından görebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ