Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Modern, özgün mutfak ada tasarım fikirleri

Bir mutfak ada yemek pişirmek için gerekli olan güzel bir parça, onu kullanmak  mutfak için ne kadar  rahat olduğunu biliyoruz, ve bu parça ile mutfakta şık bir vurgu noktası  oluşturulabilir!

Sıcak bir etki yapacak mobilya ile ve geri kalanı farklı doku ile seçebilirsiniz.Mutfak ada tasarımları 2015, renk, desen ya da tarzı ile farklılıklar içeriyor. Ben daha çok vintage ada modellerini seviyorum.

Mutfak ada tasarımının benzersiz seçilmesi sizin evinizi daha orijinal gösterecektir. İşte size mutfak adası için kullanabileceğiniz bazı fikirler: farklı bir stil seçebilirsiniz, Yıpranmış eski ahşap  çok şık ya da vintage bir parça bulabilir ve minimalist bir mutfağa dahi yerleştirebilirsiniz, emin olun çok popüler bir görünüm olacak!

Alışılmadık şekli olan bir ada tasarımını vurgulamak için şık ve başka bir malzeme seçin- örneğin, ahşap bir mutfak ada modeli, metal ada daha şık görünecektir…

Ayrıca bakınız; 2015 Trend Mutfaklar ve Tasarımları

siyah beyaz modern mutfak ada modelleri 2015

siyah beyaz modern mutfak ada modelleri 2015

Modern mutfakların kalbi olarak, ada ekstra depolama alanı, çalışma yüzeyleri ve bir pişirme yeri olarak mutfağın işlevine kadar bir çok önemli rolleri vardır, birçok mutfak ada modeli ayrıca yemek yeme alanı olarakda tasarlanmaktadır. Ailece ve arkadaşlar ile mutfakta takılmayı seviyorsanız ada sadece bunu için bile mükemmel bir yer sunmaktadır. Bugünün dekoratif,fonksiyonel mutfak ada tasarımları her alanda işlevleri değişen,şık, modern ve büyüleyici olarak her tarzda bulunabilir.

Aşağıda  Benzersiz Mutfak Ada Tasarım fikirlerine de bakmadan geçmeyin!

Daha fazla örnek için 2017 Ada Mutfak Örnekleri adlı yazımızı takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Yeni stiller ve en son gelişmelerle birlikte en güzel mutfak tasarımlarına sahip olacaksınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ