Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Erkeksi bir dekorasyon alanı nedir ? Genellikle ayrıntılarında hiçbir glam aksesuarları, hiçbir aydınlık ve havadar renkler, koyu gölgeler ve minimalizm. Böyle bir boşluk şık olabilir mi? Tabii! Biz erkekler ve kızlar için hem de davetkar zarif ve seksi erkeksi yatak odası, dekorasyon modellerinden bir çok örnek bulduk. Çok iyi erkeksi özüne uygun stil ve tasarımlar ile lider minimalist yatak odaları – mavi ve siyah kaba beton, gri, – bunlar  sağlam bir erkeğe uygun dekorasyon detaylardır.

Klasik tarzı her zaman moda olan – sıcak tonları, kare desen ve yerine komidin vintage bavullar tercih edebilirsiniz! Hayvan baskılar herhangi bir yatak odası için bazı erkeksi görünüm ekler. Aşağıda sizce en iyi olduğunu düşüneceğiniz erkeksi bir yatak odası için biraz daha farklı stilleri ve fikirler de bulacaksınız?Bunlarda ilginizi çekebilir; Siyah duvarlar ile 10 ev dekorasyon örneği .

Erkeksi ve şık yatak odası dekorasyon fikirleri ve aksesuar yerleşimleri için galeri resimlerini daha yakından inceleyebilirsiniz. İlham alacağınız yatak odası dekorasyonları sizler için…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ