Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Endüstriyel tarzı mutfaklar genellikle eski binalarda ve loft stili bulunabilir, ancak bazı ev sahibi bu mutfak tasarımlarını o kadar sever ki ev dekorasyonuna, Endüstriyel Mutfak Stilini dahil eder. Son zamanlarda oldukça popüler olmaya başlayan Endüstriyel Mutfak Modelleri 2015 2016 yılının trend mutfak tasarımları arasına giriyor.

Eğer endüstriyel mutfakları sizde beğeniyorsanız bunun için; eski ve antika mobilyalar ya da eski bir görünüme sahip yeni mobilyalar ile birlikte kurtarılabilecek malzemeler dahil olması gerekiyor çünkü Endüstriyel Dekorasyon çok hassas bir tasarımdır. Bunun için bir evin temeli sanayi kirişler tarzı, tuğla, metal, havalandırma kanalları, borular ve diğer çeşitli yapı elemanları için temel teşkil edilebilir. Eski binalar ve loft yaratıcı bireyler için mükemmel benzersiz mimarisi, açık alan ve büyük akustiği ile bir sanayi cenneti olarak yenilenmesi için mükemmel bir temel olarak hizmet görür! Endüstriyel alanlarda daha soğuk ve modern bir görünüm vardır, evde renkleri besleyerek daha sıcaklık ve stil ekleyebilirsiniz. Endüstriyel tarzı, ev dekorunda tutmak için; bitmemiş duvarlar, yani eski tuğla duvarları bırakabilirsiniz. Tipik endüstriyel tasarımda kullanılan malzemelerin başında beton, ahşap ve metal vardır.

Eğer daha modern ya da vintage bir yaklaşım isterseniz endüstriyel unsurlar da konut için hatları belirgin ve keskin tasarım ekleyin. Temel bu tarz elemanlarını nasıl mutfak dekoru içine dahil edebileceğinize dair bazı ipuçlarını aşağıdaki fotoğrafları inceleyerek ipuçları edinebilirsiniz.

İlgili; Şık Endüstriyel Loft iç Ev Tasarım Fikirleri 2015

Yıpranmış Eski  Ahşap kullanın; Günümüzde birçok evlerde popüler bakış, ahşap yıpranmış eşyalar ve eski fabrika binaları bulunmaktadır. Onların zengin evinize sıcaklık ve karakteri ekler ve  endüstriyel stil verir.Sizde antika ve eski eşyaların satıldığı bit pazarlarında eski ahşap eşyalar bulabilirsiniz. Eski zeminler, eski ahşap mutfak adaları veya panelli duvarlar mükemmel olur ve eski kapı ve pencere çerçeveleri, yeni yatak başlıkları, sanatsal  duvara asacağınız  tablolar harika seçimler olabilir.

Endüstriyel Aydınlatma kullanın; Eski fabrikalards aydınlatıcı olarak kullanılan popüler aydınlatma armatürleri, porselen emaye tonları ile kolye fikstür, dökme alüminyum ampul kafesleri ve çelik veya cam nervürlü tonları dahil kullanılabilir. Mutfağınız da bu Endüstriyel görünüme elde etmek için bu aydınlatmalar kaynak olabilir.Ayrıca bunlardan modern aydınlatma üreticilerinde bolca vardır. İnce endüstriyel bir elemanı için ada, yemek alanı, veya koridor boyunca bu demirbaşları asabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Buket dedi ki:

    Merhabalar yazınızı keyifle okudum bizde bu sektörde endüstriyel mutfak tasarımı yapmaktayız. Sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız iyi yayınlar.

BİR YORUM YAZ