Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Şık mutfak tasarımları arasında en dikkat çeken 2019 mutfak tasarımları ve dekorasyon örneklerini sizler için derledik.Hepside birbirinden güzel ve nefes kesin mutfak dolapları ile karşımıza çıkıyor. Ancak bu gibi güzel mutfak tasarımları biraz daha pahallı olabiliyor.Özel bir bütçe ayırdıysanız bu yıl bu şık mutfaklardan sizde özel olarak yaptırabilirsiniz.

Daha çok soluk ve ve beyaz renklerin arasına atılan canlı renkler ile tasarlanmış mutfak dolapları ve dekorasyonları görüyoruz.  Çoğu mutfaklar ağırlıklı olarak beyaz yüzeyler mat ve yumuşak renkler ile bitiyor.Mutfaklardaki duvar kağıtları ve taş desenleri ise ayrı bir şıklık ekliyor.

İşte renkli bir popüler yeni mutfak tasarım örneği,  dolap düzeni ilginç ve çok modern görünüyor sizin hemen kopyalamak için seçeceğiniz en güzel mutfak tasarımlarından.

Mutfak alanı tasarımı ve dekorasyonu için yeni değişiklikler isteyenler içinde en güzel ilham kaynağı resimler sizler ile…

2019 trend mutfak tasarim ve dekorasyonları

Bu odada mutfak üniteleri, parlak beyaz bir cephede sarı ve güneşli bir renk karışımı var , ama gerçekten parlak duvar sanatı ve  yemek sandalyeleri rüya gibi güzel bir mutfak dekorasyonu yaratmış.Yakındaki oturma alanı,  özellik duvarı, grafik halı ve çağdaş kanepe tanıtımıyla, çok daha renkli görünüyor.

Göz alıcı bar tabureleri ve koyu renk dolapları, modern birimlerin kasvetli tonlar ile  nasıl daha şık olduğunu anlatıyor.

Erik mor mutfak dolabı birimleri ve kahvaltı için bar tabureleri bu mutfakta güzel bir avantaj sağlıyor. Sulu renk erik rengi, ağırlıklı krem rengi ile ısınır bir dekor.

Diğer mutfak modelleri için; Modern ve Dekoratif 20 Mutfak Modeli 2015

Zengin mavi küçük mutfak dolabı kapakları ,bu ölçüde ki beyaz mutfak düzeni için yeterli ilgiyi ekliyor. Ve macun duvar rengine karşı mükemmel uyum sağlıyor. Dört cam asılı lambalar çağdaş bir görünüm için ince ışıltılı bir dokunuş getiriyor.

Bu duvardaki mutfak dolapları asimetrik hatları ile ve kül ve kırmızı zıt renkler ile mükemmel vurgulayıcı olmuş. Böyle derin bir kontrast ağır görünme tehlikesi olduğunu, ancak burada gözleri aydınlatmak için beyaz taban ve kiler birimlerinin kurulumu ile önlenmiş.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
BİR YORUM YAZ