Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bebek odası mobilyaları ve eşyalarında seçim yaparken hem sağlıklı ve ergonomik, hem kullanışlı hem de aynı zamanda şık ürünler seçmek gerekiyor. Yani diğer odalara seçilecek olan eşyalardan daha zor bir seçim süreci söz konusu. Bebek odası modellerinde Tekzen iddialı ürünlere sahip. Bebeğinizin odasına yerleştireceğiniz eşyaları Tekzen’den tercih edecek olursanız birçok açıdan daha avantajlı olacaksınız. Hem sağlıklı ürünler seçmiş olacak, hem de aynı zamanda bütçenizi zorlamamış olacaksınız. Ayrıca Tekzen bebek odası eşyaları çok şık ve çok sevimli ürünleri içerisinde barındırıyor. Bu noktaları düşünecek olursak ideal seçimler yapabilmeniz için bebek odası döşemeden önce Tekzen’e uğramanız mantıklı olacaktır.

Bebek odası denildiği zaman akla ilk gelen şey elbette ki beşikler. Özellikle ilk aylarda bebeğinizin zamanının birçoğu beşiğin içinde geçecektir. Bu yüzden mantıklı bir seçim yapmanız gerekiyor. Hem bebeğin sağlığını ve güvenliğini koruyacak bir seçim olmalı hem de kullanım esnasında sizi yormayacak ve işinizi kolaylaştıracak bir beşik tercihinde bulunmalısınız. Bu noktalara dikkat ettiğiniz zaman daha kolay şekilde bebeğinizin bakımını da sağlamış olabilirsiniz. Bebek beşik modellerinde farklı alternatifler var. Bu alternatifler arasında özellikle bebeğin ay grubuna göre değişik seçimler yapılabiliyor. Öncelikle bu ayrımı yapmanız gerekli. Özellikle ilk altı aylık yenidoğan grubu için bir beşik istiyorsanız seçimleriniz farklı olacaktır. Aynı şekilde iki ya da üç yaşına kadar bir beşik istiyorsanız daha farklı bir tercih yapmanız gerekecek. Ayrıca beşiği koyacağınız odanın büyüklüğü gibi detaylar da seçiminizi doğrudan etkileyecektir.

Tekzen Beşiklerde Bol Alternatifler
Eğer bebeğin ilk aylarda kullanacağı bir beşik istiyorsanız Tekzen size hem çok kullanışlı hem de çok ekonomik alternatifler sunuyor. Öncelikle anne yanı beşiği olarak adlandırılan beşikler son dönemde annelerin tercihleri arasında ilk sırada yer alıyor. Bebeğin annenin hemen ulaşabileceği kadar yakınında olması ve aynı zamanda da ayrı bir yatakta yatıyor olması ilk aylarda kullanım için en ideal durum oluyor. Bu beşik modelleri kumaş ve yan tarafı açılabilir olan modeller oluyor. Bir diğer alternatifiniz ise yine pratik ve kumaş maddesinden yapılmış olan sallanabilir ve tenteli olan modeller. Bu modeller de hem çok şık hem de sallanma fonksiyonu ile birlikte annelerin ideal seçimleri arasında yer alıyor. Bebek beşik modelleri arasında tercih yapacak olursanız özellikle kendinizin ve bebeğinizin ihtiyaçlarının yanı sıra bir de mekanın özelliklerini dikkate almanızda fayda var.

Kumaş Beşik Modeller
Çok seyahat edenler için ise farklı alternatifler söz konusu. Özellikle katlanabilir ve pratik olan kumaş beşik modelleri çok pratik bir kullanım sağlıyor. Eğer tatile sık çıkıyorsanız ya da sık sık şehir dışına gitmeniz gerekiyorsa orada bebeğimi nereye yatıracağım diye düşünmeyin. Tekzen bebek beşikleri arasında katlanabilir özellikle olanlar işinizi fazlası ile görecektir. Buraya kadar bahsetmiş olduğumuz beşik önerileri daha çok ilk altı ya da sekiz ay için geçerli idi. Ancak bundan sonrası için de bebeğinizin daha büyük bir beşiğe ihtiyacı olacak. İşte bu noktada da Tekzen modelleri arasında yer alan mobilya beşik modelleri ihtiyacınızı görecektir. Hareketlenen bebeğinizin içinden çıkamayacağı kadar güvenli mobilya beşik modelleri bebek odalarınızda rahatlıkla kullanılabilir.

Büyüyen Bebekleriniz İçin Masa ve Sandalyeler
Her ne kadar bebek odasının en önemli unsurlarından biri beşikler olsa da daha farklı ürünler de odanın içerisinde bulunuyor. Örneğin biraz daha büyüyen bebeğiniz için farklı aktivite ihtiyaçları doğacaktır. Bu ihtiyaçlara göre sizin de farklı çözüm önerileriniz olmalı. Masa ve sandalyeler bu noktada bebekleriniz için alabileceğiniz ürünler. Bu ürünler bir yaşından sonra bebeğinizin kullanmaya başlayabileceği ürünler. Özellikle sandalyelerin boyutları oldukça kısa olduğu için bebeğiniz kendisi rahatlıkla oturabilir. Bu boyutlar sayesinde rahatlıkla oturabilen ve kalkabilen bebeğiniz kendi bireysel becerilerini geliştirmeye başlar. Aynı zamanda da kısa olduğu için düşme gibi bir durum da söz konusu olmayacaktır. Güvenlik de bu alanda önemli ve dikkat edilmesi gereken bir nokta.

Sandalyeler ve masalar bu açıdan bebek odasının bir süre sonra olmazsa olmaz eşyaları arasında yer alır. Özellikle bunları takım şeklinde alacak olursanız çok ideal olacaktır. Bu masalarda çeşitli oyunlar oynayabilirler. Aynı zamanda bir süre sonra resim ve boyama yapmaya da başlayacak olan bebeğiniz bu masada daha rahat şekilde zaman geçirecektir. Evin diğer bölümlerini kullanmayacak olması da anne için kolaylık olacaktır. Masa ve sandalyeler tek tek satın alınabileceği gibi aynı zamanda set olarak da satılmaktadır. Renkli alternatifleri olan masa ve sandalye setleri bu tatlı renk alternatifleri ile de bebeğinizin ilgisini çekecek. Dilerseniz sadece bir masa ve sandalye alabilirsiniz, dilerseniz de bir masaya dört sandalye alarak bebeğinizin arkadaşları geldiği zaman farklı aktiviteler yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz farklı aktiviteleri arkadaşları ile yaparken sosyal olmanın da tadını çıkaracaktır.

Tekzen Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları Hakkında Bilgi
Güncel fiyatlarda devamlı değişiklikler olabildiği için sizlere direk olarak Tekzen fiyat sayfasının linkini veriyoruz. Bu linke tıklayarak güncel fiyat listesini ve güncel modelleri inceleyebilirsiniz. Çeşitli kampanyaları takip ederek ucuz fiyatlardan da bu ürünleri satın almanız mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ