Ev dekorasyonlarında her odada farklı renkler kullanmaktayız. Bu oda salon olunca seçenekler daha da artmaktadır. Çünkü salonlarımız evin en sık ve en çok vakit geçirilen hatta misafirlerin ağırlandığı evin gösteriş merkezidir. Bu nedenle salon dekorasyonları el üstünde tutulmaktadır. Salon dekorasyonlarında renk olarak birçok renk kullanabilirsiniz. Birçok renk seçeneği mevcut olmasına rağmen insanlar bazı renklerden hiçbir zaman vazgeçmeyeceklerdir. Bu renkler beyaz ve kahverengidir. Bu iki renk salon dekorasyonlarının vazgeçilmez ve en çok kullanılan renkleridir. Bizler bugün kahverengi salon dekorasyonlarını inceleyeceğiz.

Kahverengi rengi ilk olarak diğer renklerle oldukça uyum içerisindedir. Özellikle pembe, beyaz, mavi ve sarı gibi renklerin her tonu ile uyum sağlamaktadır. Bu nedenle salon dekorasyonlarınızda kahverenginin yanında bu renkleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Salon dekorasyonlarında kahverengi rengine birçok noktada yer verebilirsiniz. Ancak insanların kahverengiye en çok ter verdikleri alan ise koltuk takımlarıdır. Çünkü koltuk takımlarının rengi salon dekorasyonlarında etkileyici bir unsurdur. Ayrıca bildiğiniz üzere kahverengi kiri göstermeyen bir yapısı bulunmaktadır. Bu nedenle kahverengi koltuklar sıklıkla tercih edilmektedir.

Bunun yanı sıra kahverengiye salon duvarlarınızda da yer verebilirsiniz. Koyu renkler pek duvar dekorasyonlarında tercih edilmese de aydınlatıcılar sayesinde oldukça şık ve modern bir görünüme sahiptir. Kahverengi duvar dekorasyonunda beyaz koltuklar oldukça hoş bir görünüm oluşturmaktadır.

Kahverengi koltuk takımlarında desenli modellere yer verebilirsiniz. Örneğin kahverengi koltuklarınızda desenli yastıklara ve bu yastık modeline uygun bir halı modeline yer verebilirsiniz. Böylece salon dekorasyonunuza farklı bir canlılık katabilirsiniz.

Kahverengi ile mavi ile arasında mükemmel bir uyum bulunmaktadır. Bu uyumu mutlaka kullanarak göz kamaştırıcı bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Mavi duvar rengi ile kahverengi koltuklar oldukça modern ve etkileyici bir görünüme sahiptir.  Ayrıca kahverengi birçok salon eşyası ile de uyumludur. Özellikle kahverengi ve beyazın tonları  renklerindeki vitrin, ayna, yemek masası ile de uyum sağlayacaktır.

Son olarak salon dekorasyonlarınızda hem sade hem modern bir görünüm istiyorsanız kahverengiyi diğer renklerle birlikte kullanmalısınız.

2018 Kahverengi Salonlar

Kahverengi Salon Dekorasyonları

Kahverengi Salon Dekorasyonu

Kahverengi Salonlar

Kahverengi Salon Modelleri

Salon Kahverengi Duvar Dekorasyonu

Salonlarda Kahverengi Etkisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ