Ev dekorasyonlarında insanlar tarafından dikkat edilmeyen ama aslında dekorasyon tarzını ve görünümünü oldukça fazla bir şekilde etkileyen bazı unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurların başında evin giriş kapısı yer almaktadır. Bildiğiniz üzere evin girişleri dekorasyonun sunumunun başladığı yerdir. Bu nedenle evin giriş kapısı da dekorasyon alanı içine girmektedir. Bu nedenle giriş kapılarını da seçerken daha özenli bir şekilde hareket etmeliyiz.

Evin giriş kapılarını seçerken bazı özelliklere dikkat etmeliyiz. İlk olarak dikkat edeceğimiz konu ise tabi ki güvenliktir. Bu tarz eşya ve ürünlerde dikkat etmeniz gereken ilk unsur güvenlik olmalıdır. Çünkü güvenlik görünümden önde bir özelliktir. Seçeceğiniz kapı modeli güvenlik özelliklerine uygun olmalıdır. Bunun yanı sıra giriş kapıları güvenlikli bir özellikte olduktan sonra kapıların modeli ve görünümü özelliklerine bakılır. Evin giriş kapıları evin girişi ve rengi ile uyum sağlamalı ve arasında bir bağlantı olmalıdır. Son zamanlarda en çok tercih edilen giriş kapıları Amerikan kapılardır. Amerikan kapı modellerini ülkemizde birçok marka üretmektedir. Koçtaş da Amerikan kapıları üreten markalardan birisidir. Koçtaş Amerikan kapılarının birçok farklı rengi bulunmaktadır. Evin girişlerindeki kullandığınız renge göre bir Amerikan kapı modeli seçebilirsiniz. Ayrıca Amerikan kapı modeli günümüzde güvenlik seviyesi en yüksek kapı modellerinden birisidir.  Bunun yanı sıra Amerikan kapı modelleri günümüzde modernliğinde ve şıklığında olup sıklıkla tercih edilen bir kapı modelidir.

Ayrıca Amerikan kapı modelleri yıllarca kullanılabilen bir kapıdır. Dayanıklı yapısı ile ön plana çıkan Amerikan kapı modellerindeki renklerde solma ve çizilmelere karşıdır. Kapı modeli seçerken kapınızın ölçü ve boyutları oldukça önemlidir. Bu ölçü ve boyutlara uygun bir kapı modeli seçmelisiniz. Ayrıca Amerikan kapı modeli sizin isteğinize göre ister sağdan isterseniz de soldan açılabilmektedir. Son olarak ise Koçtaş Amerikan kapı modellerinin iki yıllık garanti süreleri bulunmaktadır.

Amerikan Kapılar

Amerikan Kapı Modeli

Amerikan Kapı Modelleri

Koçtaş Amerikan Kapı Modelleri

Koçtaş Aspendos Amerikan Kapı Modeli

Koçtaş Melamin Amerikan Kapı Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ