Enza Home markasına ait ilk yemek odası takımının adı Bolero’dur. Bolero yemek odası takımını genel olarak ele aldığımızda bu takımda koyu kahverengi ve parlak siyah renklerinin tercih edildiğini ve bu renklerin kendi aralarında mükemmel bir uyum sağladıklarını görmekteyiz. Bolero yemek odası takımının fiyatı ise 4985 TL’dir.

Enza Home Bolero Yemek Odası Takımı 4985.-TL

Enza Home markalı bir diğer yemek odası takımının adı ise Elegante’dir. En çok tercih edilen ve beğenilen model olan Elegante yemek odası takımında ceviz kahverengisi ve mavi renkleri kullanılmıştır. Özellikle bu takımda kullanılan mavi renk çok beğenilmekle birlikte özel bir mavi rengidir.  Bunun yanı sıra yemek odası takımı yer alan ayna modelinde kare ve dikdörtgen şekilleri tercih edilmiştir. Modern ve şatafatlı görüntüsü ile dikkatleri üzerine çeken  Elegante takımının fiyatı 20013 TL’dir.

Enza Home Elegante Yemek Odası Takımı 20013.-TL

Bir başka yemek odası takımının adı Orlando’dur. Orlando yemek odası takımı tamamen doğal ahşaptan yapılmıştır.  Yemek odası takımında konsolunun ayakları ve kulpları koyu renkte iken konsol açık kahverengidir. Bunun yanı sıra yemek odası takımının  kapak ve çekmecelerinde yavaşlatıcı mekanizma mevcuttur. Bu sayede kapak ve çekmecelerde ani çarpmalar ortadan kalacaktır. Bu takımın fiyatı ise 23887 TL’dir.

Enza Home Orlando Yemek Odası Takımı 23887.-TL

Enza Home’un yemek odası takımlarından birisi de Valenta’dır. Valenta yemek odası takımı 6 kişilik bir yemek kapasiteye sahiptir. Bu takımda ahşap rengine sahiptir. Ayrıca konsol aynası altıgen şeklinde farklı dizayn edilmiştir.  Bunun yanı sıra konsolda da v şeklinde bir figür bulunmaktadır. Yemek takımında yer alan masa ile açılabilir özelliğe sahip olması ile çok beğenilmektedir. Bu ürünün fiyatı ise 3852 TL’dir.

Enza Home Valenta Yemek Odası Takımı 3852.-TL

Son olarak inceleyeceğimiz yemek odası takımının adı ise  Zen’dir. Zen yemek odası takımı oldukça şık ve modern bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Zen adlı yemek odası takımının fiyatı  11041 TL’dir. Bu takımda krem ve toz pembe renkleri bir arada kullanılarak mükemmel bir uyum yakalanmıştır. Ayrıca konsolun kapakların da desenler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çeşitli boyutlarda küçük, orta ve büyük boylu aynası mevcuttur.

Enza Home Zen Yemek Odası Takımı 11041.-TL

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ