Dekorasyon dünyasında trend ürünler gün geçtikçe değişmektedir. Son yıllarda bir ürün var ki yıllardır trend listesinin üst sıralarında yer alan bir üründür. Bu ürün duvar dekorasyonlarında kendisine sıklıkla yer bulan duvar raflarıdır. Ülkemizde ve diğer ülkelerde duvar rafları hemen hemen her odada kullanılmaktadır. Çünkü duvar rafları her odaya uyum sağlayabilen bir ürün olduğu gibi oldukça fonksiyonel bir üründür.

Duvar rafları duvarlara monte edilen bir eşyadır. Ve duvar raflarına oda içindeki birçok eşyanızı yerleştirebilirsiniz. Özellikle oda içinde bulunan aksesuarlarınızı, kitaplarınızı, dergilerinizi duvar raflarında koruyabilirsiniz. Bunun yanı sıra duvar raflarına oda içinde gereksiz bulunan eşyalarınızı da koyabilirsiniz.

Duvar rafları bu kadar fonksiyonel olması dışında oldukça şık durduğu ve oda içine farklı bir hava kattığından dolayı en çok tercih edilen dekoratif ürünler arasında yer almaktadır. Ev içinde hemen hemen tüm odalarda kullanabileceğiniz duvar raflarını nitekim çocuk odalarında da kullanabilirsiniz.

Çocuk odalarında kullanacağınız duvar raflarına oda içindeki birçok eşyanızı koyabilirsiniz. Özellikle çocuk odasında yer alan çocuğunuzun sağlığına zarar verebilecek eşya ve malzemeleri bu raflara yerleştirebilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzun kitaplarını da bu raflara rahatlıkla koyarak oda içindeki kalabalık görünümü yok edebilirsiniz. Duvar rafı modelini belirlerken çocuğunuzun cinsiyetini de göz ardı etmemelisiniz. Ve duvar raflarında evladınızın ilgi alanı ve hobi dünyasına dikkat ederek bir duvar rafı dizaynı gerçekleştirebilirsiniz. Duvar raflarının günümüzde birçok farklı şekilleri mevcuttur. Kare, dikdörtgen, yuvarlak ve üçgen olmak üzere birçok şekli bulunan bu rafların her rengi de vardır. Renk olarak ise çocuk odası dekorasyonuna uyumlu bir duvar rafı rengi seçerek bir ahenk oluşturabilirsiniz.

Bunun yanı sıra duvar raflarına çocuğunuzun fotoğraflarını koyarak odanın kendisine ait olduğunu hissettirebilirsiniz. Bu fotoğraf odaya canlılık ve doğal bir hava katacaktır. Fiyat olarak ise uygun olan bu rafları mutlaka çocuk odalarında tercih edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yasemin dedi ki:

    Kızımın odasına raf arıyorum ve burakileri beğendim yanlız nerden alabileceğimizi yazabilir misiniz:) teşekkür ederim

BİR YORUM YAZ