Ev dekorasyonlarında odaların ambiyansını ve havasını değiştiren birçok ürün bulunurken bu ürünlerden birisi de duvar kağıtlarıdır. Son dönemde giderek popülerleşen duvar kağıtlarını artık hemen hemen her evde görebilme ihtimali bulunmaktadır. Oldukça fonksiyonel ve şık bir ürün olan duvar kağıtlarını evlerimizin her odasında rahatlıkla kullanabiliriz. Yatak odanızda, salonda, çocuk odasında, mutfak ve banyolarda  duvar kağıdı modellerine yer vererek çok hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Duvar kağıtlarının birçok modeli bulunurken her bütçeye uygun modelleri olması dolayısıyla da sıklıkla tercih edilen bir dekoratif üründür. Duvar kağıtlarının en önemli ise boyalar gibi kir tutmaz ve kir göstermezler.  Bu nedenle çok tutulan duvar kağıdı modellerinden son dönemde en popüler ve en şık olanları ise şunlardır;

En çok tercih edilen duvar kağıdı modeli tuğla görünüme sahip duvar kağıdı modelidir. Bu tarz tuğla ve benzeri  görünümdeki duvar kağıdı modelleri genellikle evlerimizde salon ve oturma odası gibi odalarda tercih edilirken, ofis dekorasyonunda da bu tarz duvar kağıdı modeline yer verilebilir.

Bunun yanı sıra salon ve oturma odası dekorasyonunda biz kadınların en çok tercih ettiği duvar kağıdı modellerinden biriside çiçekli duvar kağıtlarıdır. Bu tarz duvar kağıtları salon ve oturma odası dekorasyonlarına çok kolay bir şekilde uyum sağlamaktadır.

Kitapları ve kitap okumayı çok seviyorsanız oda dekorasyonlarında kendinizi yansıtmak istiyorsanız kitap figürünün olduğu duvar kağıdı modellerini seçebilirsiniz.

Son olarak çocuk odalarında daha çok çizgi film kahramanları ve çocuğunuzun ilgi alanlarına yönelik figürlerinin bulunduğu duvar kağıtları modeli seçebilirsiniz. Ayrıca mutfaklarda ise mutfak dekorasyonuna uyumlu olarak mutfak araç ve gereçlerinin bulunduğu duvar kağıdı modeline yönelmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ