Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Evimizin perdelerini seçerken mobilyalarımıza uygun seçimler yapmamız daha doğru bir karar veremiz için önemlidir. Fakat 2017 yılının perde modellerini de dikkate alarak daha çağdaş bir salon dekorasyonunu yakalayabiliriz. Eğer salonumuz klasik bir stile sahipse yine klasik tarazdaki bir salon perdesi daha uyumlu ve güzel duracaktır. Parıltılı ve desenli perde kumaşları her zaman için klasik salon dekorasyonuna daha uygun olmuştur. Sağ ve sol taraftaki topuzlarla perdelerinizi topladığınızda ortaya harika bir görüntü çıkacaktır. Tül veya stor perdeler yine klasik salon perdelerinin tamamlayıcı öğeleri olacaktır. Örneklerimizde bu tarzda birçok modeli görebileceksiniz. Eğer desenli bir perde kullandıysanız tülünüzü düz desenlerden seçin. Bu daha dengeli ve uyumlu bir görüntünün anahtarı olacaktır.
Eğer salonumuz modern hatlara sahip, minimal çizgilerde dizayn edilmişse yine bu salon dekorasyonuna uygun modern perde modellerini tercih edeceğiz. Panel perdeler, Japon sistemli perdeler modern salonlar için en uygun modellerdir.

2017 Perde Model Örnekleri Ve Resim Galerisi

 

Ev dekorasyonu denince, bayanların aklına hemen oda veya salon perdeleri gelmektedir. Evlerimizin şıklığını, eğlencesini veya ağırlığını en çok yansıtan dekorasyon konusu şüphesiz perdelerin renk ve şekilleridir. Salon mobilyaları, salon masaları ve benzeri salon dekorasyonları adı altında tüm envanterlerin güzelliğini ön plana çıkaran salon perdeleri uyumlu bir şekilde özenle seçilmelidir. Geçen yıllarda da olduğu gibi 2017 salon perdeleri’de fon perde ve canlı renklere sahip tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır.

Salon Perdesi Neye Göre ve Hangi Renklerde Seçilmelidir?

Salon perdesi modeli üzerinde karar verirken dikkat etmeniz gereken en önemli etken evin konumuna ve boyutlarına göre perde seçimi yapmanız gerekmektedir. Bunların yanı sıra diğer en önemli husus salonunuzun güneşin tesir edip etmemesi ile ilgili. Eğer salonunuz güneş alıyorsa istediğiniz renklerde perde kullanabilirsiniz. Eğer salonunuz güneş almıyorsa bu konuda dikkatli olmanız ve sadece açık renk tonlarında perde seçimi yapmanız gerekmektedir. Canlı renkleri içeren bir salon dekorasyonu istiyorsanız, birbirine zıt olan kombinlerden oluşturacağınız mavi, pembe, gri ve turuncu gibi renkler ile salonunuza muhteşem bir kombin hazırlayabilirsiniz.

Boncuklu, zebra, desenli veya stor perdeler tercih ederek salonunuza harika bir görünüm sağlayabilirsiniz. Galerimiz’den sizler için hazırlamış olduğumuz salon perdesi modellerini inceleyebilir ve kafanızdaki kombini oluşturabilirsiniz.

Salonlarınızı dekore etmek için birbirinden güzel fikirler edinebileceğiniz, 60 Salon Dekorasyonu Fikirleri modelini inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ