Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 Stüdyo Daire Dekorasyonu 
Stüdyo ve dairelerinizi dekore ederken neler yapabilirsiniz 2016 modasını dairelerinize nasıl yansıtabilirsiniz hep birlikte göz atalım. Dairelerinizin ve çalışma alanlarınızın çok fazla renkten yana olması değilde tek renge sahip olması dairenizi daha geniş ve ferah gösterecektir. Sık sık değişiklik yapıyorsanız beyaz renk tercih etmeniz daha uygun olacaktır.

Stüdyo dairelerde dekorasyon yapmak için öncelikle nasıl bir plan izleyeceğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Basitçe bir kroki çizin ve hangi kısımlarda hangi eşyaları tercih edeceğinizi belirleyin. Tek odadan oluşan bu stüdyo odalarında isterseniz ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel alanlar oluşturabilirsiniz.Yemek alanı, oturma alanı ve yatak odanız da aynı tek oda şeklinde ki bu evde olacağı için isterseniz kullanacağınız eşyalar ile bu bölümleri birbirinden bağımsız alanlara çevirebilirsiniz. Özellikle yatak odası kısımları için özel perdelerden yararlanabilirsiniz.

 

Bu büyük aynı zamanda tek oda gibi gözüken alanların daha ferah ve büyük görünmesi için mutlaka renk tercihleri ve oda içerisinde ayna ve vazo tercihlerini kullanabilirsiniz. Yine aynı şekilde dairenizin camlar ile çevrili olması dışarıdan gelecek güne ışıklarının odayı daha aydınlık yapmasını ve gündüz ışık almasından dolayı ısınmasını hava almasını sağlayacaktır.

Yine dikkat edilmesi gerekilen konulardan bir tanesi geniş stüdyo evlerinizde her bölüme farklı tasarım yapmanız yerine tek bir tema kullanmanız. Çünkü farklı temalar ile dekore edilmiş alanlar çok karmaşık olacağından odada olumsuz bir hava yaratacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ