Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

OTURMA ODANIZIN RENGİ ZEVKİNİZİN İFADESİ

2016 ya çok az bir zaman kala yeniyıla dair oturma odası dizaynları da şekillenmiş bulunmakta. Son yıllarda şık oturma odalarının yanında spor ve rahat tercih edenlere göre de seçenekler sunulmakta. Peki ya 2016 oturma odası renkleri daha çok nasıl olacak?

Düz renkler daha ön plana çıkmış gibi görünüyor bu sene.Mesela toz pembe 2015 sonu 2016 yılı başlangıcında daha çok seçilir oldu. Kişiler gerek oturma gruplarını gerek duvar renklerini, yahut nişler de bu rengi sıkça kullanıyorlar. Onun haricinde açık mavi, sarı, turuncu, yeşil renkler de hakim. Bu renklerin berjerlerini de desenli tercih edip kullanabiliyorlar. Düz renk kullanan kişiler genelde oturma gruplarının yastıklarını da diğer renklerle harmanlayarak göz zevkinize hitap eden sımsıcak ortamlar çıkarıyorlar. Krem rengi yine klasik olacak ama eskimeyen tercihlerden. Kremden kahveye geçişlerle daha rahat bir hava oluşturmak isteyenler bu yönde de tercihlerini kullanabilirler. Beyaz cesaretini gösterenler daha aydınlık bir tercihle zor bir hayata da merhaba diyorlar. Silinebilir kumaşlar alınırsa biraz işinizi kolaylaştırabilir. Siyah modeller yine asaletin temsilcisi olacak gibi görünüyor.

Görünen o ki modeller çeşitliliğini artırdıkça düz renkler ön plana çıkmakta aksesuarlarla da renk çeşitliliği ile canlılık katmakta oturma odalarına.Zevkten zevke değişse de renk tercihleri düz , karmaşık olmayan şekilde önümüze gelmekte bu sene.2016 sadeliğin yılı olacak gibi görünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ